Jazykové školy, kurzy – Brno - venkov

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad okres-Brno venkov,příspěvková organizace1 pobočka

Základní škola T. G. Masaryka Rajhrad je škola s dlouholetou tradicí, její význam vzrůstá i tím, že je spádovou školou pro nejbližší okolní obce – Holasice, Opatovice, Popovice, Rajhradice a Syrovice.

2Základní škola Kuřim

Provozujeme základní školu pro 500 žáků od od první třídy se děti zaměřují na rozšířenou vyúku angličtiny nebo tělesné výchovy kopaná, házená, gymnastika. Od letošního roku je 15 učeben školy vybaveno interaktivní tabulí. Součástí naší práce je také péče o děti se zdravotním postižením a děti s SPU…

3Základní škola Sokolnice

Jsme vesnická škola se všemi devíti ročníky a družinou. Chceme být školou pro děti a jejich rodiče. Proto se snažíme do našeho dění vtáhnout právě i maminky a tatínky. Chceme, aby se u nás děti něco naučily, aby něco zažily a aby je to i bavilo.

4Základní škola Kuřim, Tyršova 12551 pobočka

Provozujeme základní školu pro 675 žáků včetně družiny, jídelny a důrazu na informatiku, cizí jazyky a matematiku.Podporujeme přírodovědné a technické vzdělaní.

5Základní škola Veverská Bítýška

Ve škole studuje celkem 11 tříd. Z toho 7 tříd prvního stupně, 4 tříd na stupni druhém. Součástí školy je také odloučené pracoviště školní družiny v budově Na Bílém potoce. Každý žák má k dispozici vlastní uzamykatelnou skříňku v prostorách šaten. Ve škole je celkem 17 tříd, z toho jsou 2 jazykové…

6ALRETE s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Jana Schwarze 102/4, Ivančice Bezdlužná

Poskytujeme služby jazykové kurzy.

7Veselý Martin - programy pro výuku1 pobočka

Kolébka 1878, Kuřim Bezdlužná

Prodáváme programy pro výuku ruského jazyka a poskytujeme překladatelství i internetový obchod.

8Bc. Barbora Křivánková / Jazyková škola s Bárou

Nabízím studentům výuku angličtiny, němčiny, ruštiny, francouzštiny a španělštiny v moderně vybavených učebnách. Zakládám si na osobním přístupu a spokojenosti studentů.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Jazykové školy, kurzy v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Jazykové školy, kurzy najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Brno - venkov.