Jazykové školy, kurzy – Břeclav

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1EBA LANGUAGE services s.r.o.

Nabízím výuky anglického, německého, francouzského, španělského a ruského jazyka pro veřejnost i firmy. Mezi nabídku jazyků patří kurzy pro seniory i děti, také individuální kurzy a přípravné kurzy k maturitní zkoušce nebo na mezinárodní zkoušky.

2Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, příspěvková…

Provoz jazykové školy s právem státní jazykové zkoušky. Výuka angličtiny, němčiny, francouzštiny i češtiny pro cizince. Příprava na zkoušku City Guilds a Zertifikat.

3Gymnázium T.G.Masaryka, Hustopeče, Dukelské náměstí 7, příspěvková organizace

Studenty připravujeme především pro studium na vysokých školách, kromě toho mohou ve spolupráci se státní jazykovou školou při Gymnáziu v Břeclavi vykonat i státní zkoušku z jazyka anglického a německého. Naši učitelé připraví žáky k těmto státním zkouškám v rámci nepovinných předmětů a kroužků.

4Akademie Jana Amose Komenského, z.s. - oblast Břeclav

17. listopadu 1, Břeclav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Akademie J. A. Komenského o.s., Břeclav je občanské sdružení - nezisková organizace, poskytující v širokém rozsahu vzdělávací a konzultační služby jednotlivým osobám, společnostem a institucím. V oblasti vzdělávání dospělých působíme od počátku devadesátých let 20.století. Máme vlastní právní…

5Helendoron English Břeclav - Ivančicová Anna, Bc.

Kurzy angličtiny pro děti od 3 měsíců do 18 let a dospělé všech pokročilostí. Výuka ve skupinách max. 8 dětí resp. 6 dospělých. Jsme testovacím centrem Cambridge English Language Assessment. V létě pořádáme příměstské tábory pro děti s angličtinou a intenzivní každodenní kurzy pro dospělé.

6Orange Academy s.r.o. - jazyková škola (pobočka Břeclav)17 poboček

Jsme jazyková škola specializující se na výuku moderními licencovanými metodami Effective English® a Effektives Deutsch®.

8Oríšek Peter, Ing.

Nabízím výuku angličtiny a španělštiny, tlumočení a překlady.

9Mcleod Jonathan David

Nabízíme kurzy angličtiny s rodilým mluvčím.

10Jakubová Martina

Výuka angličtiny pro děti předškolního věku.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Jazykové školy, kurzy v lokalitě Břeclav – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Jazykové školy, kurzy najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Břeclav.