Jazykové školy, kurzy – Kroměříž

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1MAXIMUM, jazyková agentura s.r.o2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Riegrovo náměstí…, Kroměříž Bezdlužná

Jazyková škola, výuka angličtiny, němčiny, ruštiny, španělštiny, francouzštiny a italštiny. Angličtina pro děti od 3let, pomaturitní studium, profesionální firemní a individuální výuka. Pro děti tábory s výukou angličtiny.

2Jazyková škola AHA

Výuka jazyků, překlady a tlumočení. Zaměřujeme se na angličtinu, němčinu, francouzštinu, italštinu, španělštinu, ruštinu, FCE, CAE a ZD. Pořádáme firemní, individuální výuku, pomaturitní studium, intenzivní kurzy, kurzy pro děti, příměstské a pobytové tábory.

3Jazyková škola ATHENA, s.r.o.

Tovačovského 337/9, Kroměříž
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Soukromá jazyková škola nabízející jednoleté pomaturitní studium anglického jazyka. Realizujeme odpolední jazykové kurzy pro veřejnost , firemní jazykové kurzy, Připravíme a zprostředkujeme vykonání jazykové zkoušky Cambridge English - FCE ve všech úrovních, provádíme tlumočení a překlady.

4NEAT jazyková agentura, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Milíčovo náměstí…, Kroměříž Bezdlužná

Kurzy angličtiny, ruštiny, němčiny a španělštiny pro děti i dospělé, překlady, tlumočení.

5Základní škola Zachar, Kroměříž, příspěvková organizace

Základní škola. Poskytujeme základní vzdělávání žáků včetně mimoškolních aktivity pro žáky či pronájmy prostor a sportovišť. Vaříme i pro cizí strávníky. Jsme zapojeni do sběru starého papíru.

6Základní škola Chropyně, okres Kroměříž, příspěvková organizace1 pobočka

Základní škola. Ve škole je zajištěna péče o děti s výukovými vadami, logopedickými problémy i tělesným postižením. Škola má žákovskou knihovnu, dvě počítačové pracovny, školní pozemek, kuchyň, dílny, specializované pracovny fyziky, chemie, přírodopisu, jazykové pracovny, učebny hudební výchovy,…

7Natalia Tsuperiak - překladatelství2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Novosady 1641, Holešov

Překladatelství a výuka angličtiny, ruštiny, ukrajinštiny. Překládám propagační materiály, korespondenci, novinové články, pasy či průkazy a osvědčení. Nabídka všech křížových překladů, humanitní vědy, ekonomiku, kulturu, zemědělství či hospodářství a informační technologie.

9Petra Debefová

Výuka německého jazyka přes Skype, pro úplné začátečníky i pokročilejší studenty. Časová flexibilita (výuka v dopoledních večerních hodinách).

10Mgr. Magdalena Štollová

Soudní překlady z jazyka italského a běžné z jazyka anglického a španělského. Provádíme lokalizaci překladu, Skype konferenční tlumočení.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Jazykové školy, kurzy v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Www.ekatalog.cz v oboru Jazykové školy, kurzy najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Kroměříž.