Jazykové školy, kurzy – Prostějov

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1ZŠ Plumlov

Provozujeme školu pro 380 žáků s družinou a jídelnou. Pořádáme kulturní a společenské akce, sportovní turnaje, dny dětí, zájmové i literární kroužky.

2LC - JAZYKOVÁ ŠKOLA, s.r.o.

Provoz jazykové školy. Nabídka i kurzů s hlídáním dětí, kurzů pro děti i dospělé, překladů, individuální výuky, firemních kurzů. Zajištění kurzů angličtiny na Maltě, pobytových kurzů s potápěním, intenzivních kurzů, táborů. Vyučujeme také španělštinu, francouzštinu, němčinu, italštinu, ruštinu.

3Valtrová Alena

Nabízím a pořádám kurzy angličtiny, výuku angličtiny, vedu kurzy všeobecné, obchodní a odborné angličtiny i kurzy na míru podle vašich požadavků. Příprava na zkoušky, maturitu, firemní výuku a překlady. Na termínu se domluvíme, těším se na spolupráci.

4Základní škola a mateřská škola Mostkovice, okres Prostějov

Základní škola pro 90 žáků s družinou a jídelnou. Vedeme ekologický, sportovní, keramický, počítačový, záchranářský, anglický a náboženský kroužek nebo kroužek pracovních činností. Pořádáme výlety, exkurze, besedy, plavecký či lyžařský výcvik nebo sportovní turnaje.

5Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s r.o.

Střední odborná škola podníkání a obchodu spol. s.r.o. Prostějov se nachází v centru města, poblíž zastávek MHD- Vápenice, Lázně, Pojišťovna. Ve školním areálu je bufet, jídelna s výdejnou stravy, tělocvična a venkovní sportovní hřiště. studenti mohou využívat kmenových tříd a dvě jazykové učebny …

6Euvit, s.r.o. (pobočka Prostějov)1 pobočka

Výuka jazyků přes internet. Dále řešíme jazykové vzdělávání moderní metodou Imitum® vhodnou pro samouky všech úrovní.

7Huterová Jana

Nabízím firemní a individuální výuky angličtiny. Dále i realizuji sobotní intenzivní kurzy pro veřejnost. Zajišťuji překlady z a do anglického jazyka.

8Bc. Kateřina Mia Štefková - Jazyková agentura DVA ROKY PRÁZDNIN

Karlov 2394/10, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz jazykové agentury. Dále nabídka kurzů pro seniory i děti.

9Popelková Aneta

Překlady angličtiny do češtiny a naopak, obecné i odborné texty, bakalářské a diplomové práce, životopisy, webové stránky, návody, prezentace či smlouvy. Dále i výuka anglického jazyka, firemní, individuální, doučování, příprava na zkoušky, k maturitě a na VŠ. Prostějov a okolí.

10Svačinová Pavla, Mgr.

Ivaň 54, Ivaň Bezdlužná

Vyučuji německý, anglický a český jazyk včetně překladů. Nabízím i přípravy ke zkouškám a výuku dle individuálních potřeb zákazníka. mimo jiné zajišťuji individuální i skupinovou výuku. Zaměřuji se také na firemní kurzy.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Jazykové školy, kurzy v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Jazykové školy, kurzy najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Prostějov.