Jazykové školy, kurzy – Olomouc

1–10 firem z 56 nalezených Filtry

1Základní škola Milady Petřkové, Velký Týnec1 pobočka

Provozujeme základní školu pro 450 žáků se školní jídelnou, školní družinou, se vzdělávacími programy a zájmovými kroužky pro děti.

2Gymnázium Olomouc-Hejčín, Tomkova

Gymnázium Hejčín nabízí vzdělávací obory čtyřleté, šestileté a osmileté. Škola je vybavena moderní didaktickou a výpočetní technikou. Gymnázium má vybudované partnerské vztahy s několika evropskými gymnázii ze Švýcarska, Francie a Itálie. Součástí školy je rozsáhlý venkovní sportovní areál:…

3Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Emanuela Pöttinga…1 pobočka

Jsme střední zdravotnická škola zajišťující výuku čtyřletých oborů zdravotního asistenta, asistenta zubního technika, laboratorního asistenta a nutričního asistent. Dále provozujeme vyšší odbornou školu zdravotnickou a jazykovou školu s právem státní závěrečné zkoušky v Olomouci.

4Mezinárodní Montessori mateřská škola Olomouc, z.ú.

Vídeňská 675/5 , Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme Montessori školka v centru Olomouce pro 20 dětí. Poskytujeme mezinárodně oceňovaný vzdělávací program Montessori podle AMI (Association Montessori Internationale).

5Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice2 pobočky

Masarykova ZŠ je úplná škola s devíti postupnými ročníky. Školu navštěvují jak děti z Velké Bystřice, tak z okolních obcí (Bukovan. Mrskles, Kovákova, Přáslavic, Svésedlic, Mariánského Údolí, Hluboček a Bystrovan). Škola se v současnosti skládá z pěti navzájem propojených budov. Máme zde dvě…

6Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Řezníčkova 1, příspěvková organizace3 pobočky

Řezníčkova 25/1, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme základní a mateřskou školu se školní družinou, jídelnou a školním hřištěm. K dispozici jsou zájmové kroužky jako keramický, sportovní a výtvarný kroužek, flétna a další. Podpora technických a jazykových dovedností.

7Lingua Centrum jazyková škola1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(8)
U stadiónu 1205/10, Olomouc

Jazyková škola a akreditované vzdělávací a zkouškové centrum Cambridge English Examinations a City & Guilds - výuka všech světových jazyků, kurzy pro dospělé a pro děti, intenzivní kurzy Fast track, překlady, denní pomaturitní studium, individuální výuka, přípravné kurzy k mezinárodním zkouškám…

8UniStudies s.r.o.- kurzy angličtiny pro firmy

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sokolská 789/1, Olomouc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma nabízí kurzy angličtiny pro firmy. Zajišťuje také firemní výuku němčiny, španělštiny a francouzštiny. Vytvoří profesionální překlady do angličtiny, němčiny i dalších jazyků.

9Zdravá anglická mateřská škola s.r.o.

Rybniční 158/3, Olomouc - Nedvězí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Soukromá anglická mateřská škola. Používáme Montessori prvky, podáváme zdravou stravu a garantujeme nízký počet dětí ve skupině. Naše školka je umístěna v nových moderních prostorech se zahradou. Nabízíme i prázdninový provoz.

10Oxford jazyková škola s.r.o.

Firma působí v celé ČR. Pořádáme i jazykové kurzy pro firmy i veřejnost, individuální, skupinové, odborné, konverzační, přípravné k mezinárodním zkouškám. Mimo jiné nabízíme odpolední kurzy pro veřejnost, víkendové pobyty s angličtinou, překlady, tlumočení.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Jazykové školy, kurzy v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Jazykové školy, kurzy najdete 56 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 50 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 17 firem v regionu Olomouc.