Ubytování – Ostružná okres Jeseník

Ať už je důvod vaší cesty soukromý nebo pracovní, v cílové destinaci si můžete zvolit typ ubytování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte ubytování v soukromí až po luxusní hotely. Přehled hotelů v lokalitě Ostružná.

1–10 firem z 37 nalezených Filtry

1TESPO - TOPENÁŘSKÉ CENTRUM s.r.o. - Penzion U sv. Rocha1 pobočka

1.3 km Ostružná, Ramzová…, Ostružná, Ramzová
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Penzion a wellness centrum se saunou a whirlpoolem.

2Nábytek Šváb s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
1.7 km Ostružná 73, Ostružná Bezdlužná

Poskytujeme ubytování v horské chalupě s kapacitou 22 lůžek a k dispozici je vlastní sociální zařízení a jídelna.

3Baroš Radek, Ing.- Apartmány Ostružná

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
1.7 km Ostružná 83, Ostružná Bezdlužná

Apartmány jsou v horské obci Ostružná (700 - 950 m), která leží 1 km západně od Ramzovského sedla. Je největším střediskem cestovního ruchu na Jesenicku.

4Skoupilová Hana- Penzion H&P1 pobočka

2.1 km Petříkov 81, Ostružná Bezdlužná

Rekreační zařízení Penzion H&P v Petříkově, celoroční ubytování a restaurace v rekreačním zařízení v Petříkově v horské chráněné krajinné oblasti Jeseníky. Petříkov je ideální základna pro sjezdové lyžovaní a běžky v zimě a turistické výlety v létě. V penzionu je celkem 43 lůžek, které jsou…

5Skoupilová Hana- Chata Petříkov1 pobočka

2.2 km Petříkov 39, Ostružná Bezdlužná

Nabízíme chatu pro turistické ubytování s kapacitou 20 lůžek. Nabízíme možnost vaření, příjemné posezení u krbu a parkoviště. Přímo v Petříkově se nachází 4 lyžařské vleky se svahy jak pro začátečníky tak i pro zdatné lyžaře.

6TRIVIUM TRADE s.r.o. - Penzion U Tří veverek4 pobočky

Ubytování v horském penzionu v 9 plně vybavených apartmánech s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou. Připojení k internetu prostřednictvím WiFi, úschovna kol a lyží, venkovní posezení s grilem i nové wellness - sauna s vířivkou. Pořádání seminářů a školení.

7TRIVIUM TRADE s.r.o. - Chalupa U Tří veverek4 pobočky

Ubytování v horské chatě pro 12 osob. Zařízená kuchyňka s myčkou, koupelna, obývací pokoj s krbovými kamny, TV-SAT, připojení k WiFi, parkoviště, venkovní posezení s grilem a pískovištěm i úschovna kol a lyží.

8Olšaníková Libuše- HORSKÁ CHALUPA CHALOUPKA – PENZION

Nabídka ubytování ve dvou- až čtyřlůžkových pokojích. K dispozici společenská místnost s TV, vybavená kuchyňka.

9UBYTOVÁNÍ U SELSKÉ SVĚTNIČKY

Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho ubytovacího zařízení. Ať k nám zavítáte na jednu či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Pohodlně vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Sídlíme v příjemném prostředí na adrese 143, Lipová - lázně. Pro…

10Stavby Miroslav Harbich s.r.o.- Ubytování1 pobočka

Provozujeme restauraci Na Rychtě. Nabízíme také ubytování v Jeseníkách. Ubytování vám nabízíme formou šesti apartmánů o celkové kapacitě 38 lůžek. Ubytujte se v Jeseníkách přímo v budově restaurace nebo v samostatném domku nebo apartmánu, který sousedí s budovou restaurace.


Ubytování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Jeseník


Ubytování v lokalitě Ostružná – detailní popis

Ubytování ve městě

Hotely

Hotely nabízejí ubytování a další služby na úrovni podle odpovídajících hvězdiček. Od jedné hvězdičky pro málo náročné klienty až po pět hvězdiček pro velmi náročné klienty. Součástí hotelů jsou restaurace, bary, fitness a wellness. Hotely podle svého zaměření se rozdělují na lázeňský hotel, spa hotel, wellness hotel a resort/golf hotel.

Motely

Motely nabízejí krátkodobé ubytování zejména pro motoristy. Nacházejí se u dálnic a silnic vyšší třídy. Součástí motelů jsou restaurace.

Penziony

Penziony nabízejí ubytovací služby, které jsou srovnatelné s hotely, ale mají omezený rozsah doplňkových služeb.

Botely

Botely jsou plovoucí hotely, které se nacházejí na řekách ve velkých městech. Většinou nejsou vybaveny vlastním pohonem.

Privát

Privát je ubytování v soukromém domě, kde bydlí i hostitel. Priváty se nacházejí většinou v turisticky významných destinacích. Mezi výhody tohoto ubytování patří nízká cena a možnost poznání destinace z pohledu místních obyvatel.

Ubytování v přírodě

Kempy

Kempy nabízejí prostor pro ubytování ve vlastním stanu nebo obytném voze. Součástí kempů jsou i vybavené chaty.

Horské chaty

Horské chaty nabízejí ubytování pro turisty a horolezce. Součástí chat jsou restaurace. V Krkonoších se horské chaty označují jako horské boudy.

Ubytování pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi je vhodné volit ubytování v destinacích, které nabízejí spoustu možností na výlety a za zábavou. Vybrat lze ubytování s dětským hřištěm, hracím koutkem, sportovním areálem nebo bazénem.

Mezi oblíbené destinace v České republice patří: Praha, Jižní Morava, Jižní Čechy, Krkonoše, Šumava, Beskydy nebo Jeseníky.

Hledáte ubytování? Booking.com disponuje nabídkami ubytování po celém světě.

Plánujete dovolenou v ČR, na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku nebo v Maďarsku a hledáte zde ubytování? Navštivte stránku Hotely.cz.