Ubytování – Bělá pod Pradědem okres Jeseník

Ať už je důvod vaší cesty soukromý nebo pracovní, v cílové destinaci si můžete zvolit typ ubytování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte ubytování v soukromí až po luxusní hotely. Přehled hotelů v lokalitě Bělá pod Pradědem.

1–10 firem z 37 nalezených Filtry

1Slaninová Kateřina- Ubytování Lenka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
2.2 km Domašov 445, Bělá pod Pradědem

Nabízíme Vám ubytování ve třech dvoulůžkových a v jednom třílůžkovém pokoji. Dva pokoje vždy sdílí koupelnu a WC. Máte možnost vlastní stravy díky kuchyňce, která je Vám kdykoliv k dispozici, stejně jako společenská místnost až pro deset lidí. Popřípadě se můžete stravovat v blízké restauraci.

2Českomoravská stavební společnost s r. o.- Penzion Běla

4.6
★★★★★
★★★★★
(140)
2.2 km Domašov 38 , Bělá pod Pradědem
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Nabídka ubytování ve tříhvězdičkovém penzionu s kapacitou 33 lůžek. K dispozici pro návštěvníky máme vířivku, infrasaunu, perličkovou masáž nohou a další. Nově také dětské hřiště a pískoviště a hřiště na beach volejbal.

3LaJa s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(406)
2.2 km Domašov 21, Bělá pod Pradědem
Otevřeno do 22:00

Park Hotel Domašov – ideální pro pobyt v Jeseníkách. Celková kapacita hotelu je 53 lůžek, v hlavní budově se nachází 15 pokojů a ve vedlejší budově pronajímáme dva apartmány.

4Reineltová Miroslava- Rodinný penzion MIREI

Nabídka ubytování v horské oblasti Jeseníky v penzionu o kapacitě 14–21 lůžek ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích.

5Brabencová Alena- Apartmány Na Mýtince1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
6.5 km Strmá 433, Jeseník – Dětřichov Bezdlužná

Ubytování v šesti pokojích s kapacitou 15 lůžek se 4 koupelnami, WC, kuchyňkou, saunou i pro rodiny s dětmi a skupiny. K dispozici máme finskou saunu.

6Ing. Kozák Martin - Ubytování v Apartmánu Jeseníky1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(36)
6.5 km Slezská 536/3, Jeseník
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná

Krásný horský apartmánový dům Panorama Jeseník nabízí příjemné a relaxační ubytování v Jeseníkách s možností relaxace i aktivního odpočinku.Relax, relaxace, lázně, všechna tato slova se snoubí s Jeseníky v rámci celého roku. Využijte jakéhokoliv počasí k tuzemské dovolené v překrásném prostředí…

7Pražská realitní a investiční s.r.o.- Wellness centrum1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(234)
7.0 km Lipovská 263/53 , Jeseník
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Provozujeme wellness centrum. V nabídce máme saunu, vířivku a bar.

8PENSION BARUNKA

7.0 km nám. Svobody 831, Jeseník Bezdlužná

Provozuji penzion v rodinném zázemí.

9SCHOLA SERVIS (pobočka Jeseník)5 poboček

7.4 km Komenského 281/3, Jeseník Bezdlužná

Zabýváme se vzdělávací činností a ekonomickými službami pro školy.

10Wellness & Spa hotel Villa Regenhart

4.5
★★★★★
★★★★★
(407)
7.5 km Josefa Hory 673, Jeseník Bezdlužná

Nově zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu. Navštivte slunnou terasu s restaurací.


Ubytování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Jeseník


Ubytování v lokalitě Bělá pod Pradědem – detailní popis

Ubytování ve městě

Hotely

Hotely nabízejí ubytování a další služby na úrovni podle odpovídajících hvězdiček. Od jedné hvězdičky pro málo náročné klienty až po pět hvězdiček pro velmi náročné klienty. Součástí hotelů jsou restaurace, bary, fitness a wellness. Hotely podle svého zaměření se rozdělují na lázeňský hotel, spa hotel, wellness hotel a resort/golf hotel.

Motely

Motely nabízejí krátkodobé ubytování zejména pro motoristy. Nacházejí se u dálnic a silnic vyšší třídy. Součástí motelů jsou restaurace.

Penziony

Penziony nabízejí ubytovací služby, které jsou srovnatelné s hotely, ale mají omezený rozsah doplňkových služeb.

Botely

Botely jsou plovoucí hotely, které se nacházejí na řekách ve velkých městech. Většinou nejsou vybaveny vlastním pohonem.

Privát

Privát je ubytování v soukromém domě, kde bydlí i hostitel. Priváty se nacházejí většinou v turisticky významných destinacích. Mezi výhody tohoto ubytování patří nízká cena a možnost poznání destinace z pohledu místních obyvatel.

Ubytování v přírodě

Kempy

Kempy nabízejí prostor pro ubytování ve vlastním stanu nebo obytném voze. Součástí kempů jsou i vybavené chaty.

Horské chaty

Horské chaty nabízejí ubytování pro turisty a horolezce. Součástí chat jsou restaurace. V Krkonoších se horské chaty označují jako horské boudy.

Ubytování pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi je vhodné volit ubytování v destinacích, které nabízejí spoustu možností na výlety a za zábavou. Vybrat lze ubytování s dětským hřištěm, hracím koutkem, sportovním areálem nebo bazénem.

Mezi oblíbené destinace v České republice patří: Praha, Jižní Morava, Jižní Čechy, Krkonoše, Šumava, Beskydy nebo Jeseníky.

Hledáte ubytování? Booking.com disponuje nabídkami ubytování po celém světě.

Plánujete dovolenou v ČR, na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku nebo v Maďarsku a hledáte zde ubytování? Navštivte stránku Hotely.cz.