Ubytování – Stará Červená Voda okres Jeseník

Ať už je důvod vaší cesty soukromý nebo pracovní, v cílové destinaci si můžete zvolit typ ubytování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte ubytování v soukromí až po luxusní hotely. Přehled hotelů v lokalitě Stará Červená Voda.

1–10 firem z 37 nalezených Filtry

1Rybár Karel

Provozuji ekologickou zemědělskou farmu zaměřenou na chov skotu a koní. Na farmě možnost ubytováním v apartmánech.

2Město Vidnava - penzion Vidnava3 pobočky

Penzion Vidnava nabízí ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích se společným sociálním zařízením. Celková kapacita penzionu je 36 lůžek. K dispozici je společenská místnost, dětské hřiště, úschovna kol, venkovní posezení s grilem či připojení k bezdrátovému internetu.

3FREETIME PROJECT s.r.o.- Adrenalin park Jeseníky4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(274)
7.7 km Polská 9 , Česká Ves Bezdlužná

Provozujeme adrenalinový park s možností jízdy na koni, paintballu a lukostřelby. Dále nabízíme k využití horolezecké stěny, bungee trampolíny, lanové centrum, obří houpačky, dětských terénních čtyřkolek, půjčovny kol a kánoí.

4Penzion Pohoda apartmány

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
9.2 km Tichá 24, Česká Ves Bezdlužná

Jeseníky - ubytování v rodinných apartmánech - ložnice, pokoj s KK, koupelna, každý až 4os. s privátními vchody z obytné zahrady. WI-FI,SAT. Trampolína, houpačky, pískoviště, grilování. Krytá pergola. Tichá okrajová část 3 min.autem od města Jeseník.

5ŠÍBL s.r.o. - ubytování4 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(30)
9.5 km V Zahradách 339, Mikulovice Bezdlužná

Ubytování ve 4 a 5 lůžkových apartmánech s vlastním sociálním zařízením i televizí. Sauna, bazén, solárium, půjčovna kol a lyží, připojení k WiFi i parkování u objektu k dispozici.

6Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
10.0 km U Jatek 916/8, Jeseník
Otevřeno do 14:00
Bezdlužná

Státní střední odborné učiliště zajišťující výuku tříletých oborů kuchař - číšník, cukrář, pekař a řezník - uzenář. Dále také nabízíme dvouleté nástavbové studium obor podnikání a čtyřleté gastronomické studium zakončené maturitou. Součástí školního areálu je domov mládeže s nabídkou ubytování pro…

7SCHOLA SERVIS (pobočka Jeseník)5 poboček

11.0 km Komenského 281/3, Jeseník Bezdlužná

Zabýváme se vzdělávací činností a ekonomickými službami pro školy.

8Wellness & Spa hotel Villa Regenhart

4.5
★★★★★
★★★★★
(407)
11.0 km Josefa Hory 673, Jeseník Bezdlužná

Nově zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu. Navštivte slunnou terasu s restaurací.

9Pražská realitní a investiční s.r.o.- Wellness centrum1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(234)
11.4 km Lipovská 263/53 , Jeseník
Otevřeno od 14:00
Bezdlužná

Provozujeme wellness centrum. V nabídce máme saunu, vířivku a bar.

10PENSION BARUNKA

11.4 km nám. Svobody 831, Jeseník Bezdlužná

Provozuji penzion v rodinném zázemí.


Ubytování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Jeseník


Ubytování v lokalitě Stará Červená Voda – detailní popis

Ubytování ve městě

Hotely

Hotely nabízejí ubytování a další služby na úrovni podle odpovídajících hvězdiček. Od jedné hvězdičky pro málo náročné klienty až po pět hvězdiček pro velmi náročné klienty. Součástí hotelů jsou restaurace, bary, fitness a wellness. Hotely podle svého zaměření se rozdělují na lázeňský hotel, spa hotel, wellness hotel a resort/golf hotel.

Motely

Motely nabízejí krátkodobé ubytování zejména pro motoristy. Nacházejí se u dálnic a silnic vyšší třídy. Součástí motelů jsou restaurace.

Penziony

Penziony nabízejí ubytovací služby, které jsou srovnatelné s hotely, ale mají omezený rozsah doplňkových služeb.

Botely

Botely jsou plovoucí hotely, které se nacházejí na řekách ve velkých městech. Většinou nejsou vybaveny vlastním pohonem.

Privát

Privát je ubytování v soukromém domě, kde bydlí i hostitel. Priváty se nacházejí většinou v turisticky významných destinacích. Mezi výhody tohoto ubytování patří nízká cena a možnost poznání destinace z pohledu místních obyvatel.

Ubytování v přírodě

Kempy

Kempy nabízejí prostor pro ubytování ve vlastním stanu nebo obytném voze. Součástí kempů jsou i vybavené chaty.

Horské chaty

Horské chaty nabízejí ubytování pro turisty a horolezce. Součástí chat jsou restaurace. V Krkonoších se horské chaty označují jako horské boudy.

Ubytování pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi je vhodné volit ubytování v destinacích, které nabízejí spoustu možností na výlety a za zábavou. Vybrat lze ubytování s dětským hřištěm, hracím koutkem, sportovním areálem nebo bazénem.

Mezi oblíbené destinace v České republice patří: Praha, Jižní Morava, Jižní Čechy, Krkonoše, Šumava, Beskydy nebo Jeseníky.

Hledáte ubytování? Booking.com disponuje nabídkami ubytování po celém světě.

Plánujete dovolenou v ČR, na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku nebo v Maďarsku a hledáte zde ubytování? Navštivte stránku Hotely.cz.