Ubytování – Česká Ves okres Jeseník

Ať už je důvod vaší cesty soukromý nebo pracovní, v cílové destinaci si můžete zvolit typ ubytování, který vám bude nejvíce vyhovovat. Na výběr máte ubytování v soukromí až po luxusní hotely. Přehled hotelů v lokalitě Česká Ves.

1–10 firem z 37 nalezených Filtry

1FREETIME PROJECT s.r.o.- Adrenalin park Jeseníky4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(274)
1.2 km Polská 9 , Česká Ves Bezdlužná

Provozujeme adrenalinový park s možností jízdy na koni, paintballu a lukostřelby. Dále nabízíme k využití horolezecké stěny, bungee trampolíny, lanové centrum, obří houpačky, dětských terénních čtyřkolek, půjčovny kol a kánoí.

2Penzion Pohoda apartmány

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
1.3 km Tichá 24, Česká Ves Bezdlužná

Jeseníky - ubytování v rodinných apartmánech - ložnice, pokoj s KK, koupelna, každý až 4os. s privátními vchody z obytné zahrady. WI-FI,SAT. Trampolína, houpačky, pískoviště, grilování. Krytá pergola. Tichá okrajová část 3 min.autem od města Jeseník.

3Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
2.3 km U Jatek 916/8, Jeseník
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Státní střední odborné učiliště zajišťující výuku tříletých oborů kuchař - číšník, cukrář, pekař a řezník - uzenář. Dále také nabízíme dvouleté nástavbové studium obor podnikání a čtyřleté gastronomické studium zakončené maturitou. Součástí školního areálu je domov mládeže s nabídkou ubytování pro…

4Wellness & Spa hotel Villa Regenhart

4.5
★★★★★
★★★★★
(407)
3.2 km Josefa Hory 673, Jeseník Bezdlužná

Nově zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový wellness & spa hotel se nachází v lázeňském městě Jeseník. Místo je vyhledávané nejen kvůli zdejším světově proslulým lázním, ale také pro unikátní klima a krásnou přírodu. Navštivte slunnou terasu s restaurací.

5SCHOLA SERVIS (pobočka Jeseník)5 poboček

3.5 km Komenského 281/3, Jeseník Bezdlužná

Zabýváme se vzdělávací činností a ekonomickými službami pro školy.

6PENSION BARUNKA

3.8 km nám. Svobody 831, Jeseník Bezdlužná

Provozuji penzion v rodinném zázemí.

7Pražská realitní a investiční s.r.o.- Wellness centrum1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(234)
4.1 km Lipovská 263/53 , Jeseník
Otevřeno od 14:00
Bezdlužná

Provozujeme wellness centrum. V nabídce máme saunu, vířivku a bar.

8Brabencová Alena- Apartmány Na Mýtince1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
4.4 km Strmá 433, Jeseník – Dětřichov Bezdlužná

Ubytování v šesti pokojích s kapacitou 15 lůžek se 4 koupelnami, WC, kuchyňkou, saunou i pro rodiny s dětmi a skupiny. K dispozici máme finskou saunu.

9Ing. Kozák Martin - Ubytování v Apartmánu Jeseníky1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(36)
4.6 km Slezská 536/3, Jeseník
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Krásný horský apartmánový dům Panorama Jeseník nabízí příjemné a relaxační ubytování v Jeseníkách s možností relaxace i aktivního odpočinku.Relax, relaxace, lázně, všechna tato slova se snoubí s Jeseníky v rámci celého roku. Využijte jakéhokoliv počasí k tuzemské dovolené v překrásném prostředí…

10Adamec Zdeněk- Penzion Rejvíz5 poboček

5.9 km Rejvíz 29, Rejvíz Bezdlužná

Nabídka ubytování v penzionu. 2–4lůžkové pokoje se sociálním zařízením, TV + SAT, a třípokojové.


Ubytování – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Jeseník


Ubytování v lokalitě Česká Ves – detailní popis

Ubytování ve městě

Hotely

Hotely nabízejí ubytování a další služby na úrovni podle odpovídajících hvězdiček. Od jedné hvězdičky pro málo náročné klienty až po pět hvězdiček pro velmi náročné klienty. Součástí hotelů jsou restaurace, bary, fitness a wellness. Hotely podle svého zaměření se rozdělují na lázeňský hotel, spa hotel, wellness hotel a resort/golf hotel.

Motely

Motely nabízejí krátkodobé ubytování zejména pro motoristy. Nacházejí se u dálnic a silnic vyšší třídy. Součástí motelů jsou restaurace.

Penziony

Penziony nabízejí ubytovací služby, které jsou srovnatelné s hotely, ale mají omezený rozsah doplňkových služeb.

Botely

Botely jsou plovoucí hotely, které se nacházejí na řekách ve velkých městech. Většinou nejsou vybaveny vlastním pohonem.

Privát

Privát je ubytování v soukromém domě, kde bydlí i hostitel. Priváty se nacházejí většinou v turisticky významných destinacích. Mezi výhody tohoto ubytování patří nízká cena a možnost poznání destinace z pohledu místních obyvatel.

Ubytování v přírodě

Kempy

Kempy nabízejí prostor pro ubytování ve vlastním stanu nebo obytném voze. Součástí kempů jsou i vybavené chaty.

Horské chaty

Horské chaty nabízejí ubytování pro turisty a horolezce. Součástí chat jsou restaurace. V Krkonoších se horské chaty označují jako horské boudy.

Ubytování pro rodiny s dětmi

Pro rodiny s dětmi je vhodné volit ubytování v destinacích, které nabízejí spoustu možností na výlety a za zábavou. Vybrat lze ubytování s dětským hřištěm, hracím koutkem, sportovním areálem nebo bazénem.

Mezi oblíbené destinace v České republice patří: Praha, Jižní Morava, Jižní Čechy, Krkonoše, Šumava, Beskydy nebo Jeseníky.

Hledáte ubytování? Booking.com disponuje nabídkami ubytování po celém světě.

Plánujete dovolenou v ČR, na Slovensku, v Chorvatsku, Polsku nebo v Maďarsku a hledáte zde ubytování? Navštivte stránku Hotely.cz.