Potisk materiálů – Morava

Hledáte způsob, jak udělat své produkty originálními, nápaditými a výraznými? Řešením by pro vás mohl být potisk materiálů, který nabízí téměř neomezené možnosti potisku. Přehled firem zabývajících se potiskem materiálů v lokalitě Morava.

1–10 firem z 178 nalezených Filtry

1R.O.P. EUROPE, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Kvítkovická 1386, Napajedla Bezdlužná Ověřená

Jsme významným výrobcem obalů z lité polypropylenové fólie pro širokou oblast použití. Vyrábíme CPP sáčky se sponou i bez, BOPP fólie a CPP fólie. Na našich stránkách vám poskytujeme technickou podporu.

2Tiskárna Šiki Kyjov2 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(29)
Havlíčkova 182/33a, Kyjov
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme rodinná tiskárna s mnohaletými zkušenostmi a moderními tiskařskými stroji. Specializujeme se na ofsetový a digitální tisk. Vytiskneme pro vás letáky, katalogy, kalendáře, knihy, časopisy a další tiskoviny. Mezi naše další služby patří výroba krabiček. Máme vlastní grafické studio.

3V PRINT s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Skály 708, Tlumačov Bezdlužná Ověřená

Zajišťujeme služby v oblasti technického a reklamního tisku. Dále provádíme sítotisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, UV a tamponový tisk, parciální a celoplošné lakování, řezanou reklamu či gravírování. Mimo jiné umožňujeme laminování, děrování či zpracování návrhů nebo úpravu grafických…

4Vypalto s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Kolonie 304, Adamov Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se realizacemi návrhů a výrobou grafiky, tiskařskými pracemi a potiskem reklamních předmětů. Specializujeme se na laserové gravírování (gravírování skla, dřeva, kovů), laserové řezání a popis laserem včetně technického popisu laserem. Gravírujeme šperky, dárkové předměty, průmyslové…

5BILL, s. r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Třebovská 206/60, Mohelnice Ověřená

Specializujeme se na vakuové tvarování plastů. Na zakázku vyrábíme plastové kartonáže, plastové blistry a obaly z vlnité lepenky. Provádíme potištění lepenkových obalů sítotiskem. Zajišťujeme kompletace výrobků – balení do blistrových obalů.

6Štenclová Nataša - reklama

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Kajlovec 90, Hradec nad Moravicí Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám široké spektrum služeb v oblasti reklamy, tisku a dekoratérství. Reklamní práce provádíme více než 18 let. Nabízíme vám reklamní panely, bannery, billboardy, polepy aut, tisk samolepek, řezanou reklamu a mnoho dalšího. Využijte služby naší reklamní agentury, budeme se těšit…

7Sea autoplachty s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Čejč 428, Čejč
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Výrábíme autoplachty na všechny druhy vozidel, reklamní potisk autoplachet, digitální velkoplošný tisk, reklamní transparenty, opláštění skladových hal, veletržní stany,párty stany, přístřešky a prodejní stánky, plachtové konstrukce, i shrnovací, plachty na přívěsné vozíky, krycí plachty na…

8CSP PLUS s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(18)
Rudoleckého 910/6, Znojmo Bezdlužná Ověřená

Jsme rodinná firmu s dlouholetou tradicí, která funguje na trhu právě pod jménem CSP+ se sídlem ve Znojmě a zabývá se nejen digitálními grafickými tisky, ale i další spoustou produktů ve světě reklamy, nejen v České republice, ale rozšiřuje své služby na okruh klientů do sousedního Rakouska, či na…

9Faltus - sítotisk, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(1080)
Kozojídky 181, Kozojídky Bezdlužná Ověřená

Potřebujete profesionálně potisknout nějaký předmět? Pak jsme tu pro vás. Na přání vám zhotovíme potisk textilu, skla, keramiky, kovů nebo potisk plastů. Naší specializací je i reklamní potisk, průmyslový potisk a tisk samolepek.

10PERLA, netkaný textil, a.s.

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
28. října 8, Zábřeh Bezdlužná

Výroba netkaného textilu ze 100 % VS střiže a směsi VS / PES chemickým pojením. Materiál použitý při výrobě je přírodního charakteru. Svými vlastnostmi ( omak,vysoká nasákavost, splývavost…) nahrazuje Pervin klasickou ba tkaninu a lze jej ekologicky spalovat či kompostovat v závislosti na míře…


Potisk materiálů – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Potisk materiálů v lokalitě Morava – detailní popis

Potisk materiálů je oblíbená technika aplikace obrázků, vzorů, log a textů na různé povrchy a materiály. Provádí se pomocí tiskařských technik a inkoustů podle typu materiálu. Potisk materiálů se využívá v průmyslové výrobě pro označení výrobků, textilním průmyslu, reklamě, marketingu a v mnoha dalších odvětvích. 

Jaké materiály lze potisknout?

Potisknout lze širokou škálu materiálů, avšak výběr konkrétní tiskové techniky závisí na konkrétním materiálu a požadovaném výsledku potisku. 

  • Papír – je jedním z nejběžnějších materiálů pro tisk. Lze tisknout na různé typy papíru, včetně plakátového papíru, kartonu, obalového papíru a fotografického papíru.
  • Papírové obaly a krabice – potisk se často používá pro výrobu obalů, krabic a etiket, aby byly výrobky atraktivnější a informačně bohatší.
  • Textilie – zahrnuje látky, trička, mikiny, kšiltovky, šátky, tašky a další textilní výrobky. Potisk na textil se provádí různými technikami, jako je sítotisk, sublimační tisk a digitální tisk.
  • Plastové materiály – materiály jako jsou PVC, PET, polypropylen a polyetylen lze také potiskovat. To se často využívá při výrobě obalů, etiket, reklamních poutačů a plastových produktů.
  • Sklo – skleněné povrchy, jako jsou okna, zrcadla, skleněné obrazy a skleněné stěny, mohou být potisknuty speciálními inkousty nebo technikami, jako je tisk na sklo nebo gravírování.
  • Kov – kovové povrchy, včetně plechu, hliníku, nerezové oceli a mosazi, lze rovněž potisknout. Potisk kovů se často využívá pro výrobu reklamních cedulí nebo dekoračních prvků.
  • Dřevo – potisk na dřevěné povrchy je oblíbený pro výrobu nábytku, dekorací, hraček a uměleckých děl. Dřevěné materiály mohou být potisknuty různými technikami, včetně sítotisku, digitálního tisku a gravírování.
  • Keramika a porcelán – tyto materiály lze potiskovat sublimačním tiskem nebo speciálními keramickými inkousty. Tato technika se často používá pro výrobu hrníčků, talířů, dlaždic nebo keramických ozdob.
  • Kůže – potisk kůže se využívá v oděvním průmyslu při výrobě koženého zboží, jako jsou tašky, opasky nebo boty. Inkousty pro tisk na kůži musí být flexibilní a odolné.
  • Kámen – některé druhy kamene, zejména mramor a travertin, lze potisknout speciálními technikami, které umožňují vytvořit dekorativní vzory a obrazy.