Svatební šaty – Prostějov

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Havlová Renata - Krejčovství

Wolkerova 1606/25, Prostějov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízím krejčovské služby, jako šití dámských a pánských oděvů. Dále úpravu a šití oděvů nadměrných velikostí. Šiju obleky, kostýmy, kabáty a košile na zakázku.

2Ing. Zuzana Jašková

3.9
★★★★★
★★★★★
(194)
Osíčany 48, Koválovice-Osíčany

Ing. Zuzana Jašková, se sídlem Osíčany 48, 798 29, Koválovice-Osíčany, v okrese Prostějov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 1994. Více informací naleznete na našich webových stránkách. Zdroj: výpis z dat Registru Ares,…

3Vidmuch Dušan

Partyzánská 2982/10, Prostějov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme kompletní svatební servis. Dál půjčujeme svatební šaty, pánské obleky, šaty pro družičky, svatební doplňky, ozdoby na auta, bižuterii a další. Prodáváme spodní prádlo a výzdobu svatebních stolů. Zajišťujeme i svatební oznámení a snubní prsteny.

4Koutný, spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(270)
Okružní 4200, Prostějov Bezdlužná

Pánská konfekce, móda pro muže, klasická pánská konfekce od českého výrobce, pánské obleky na míru, svatební oděvy, měřenky, kalhoty, vesty, bundy, pláště i kombinézy. Vyrábíme profesní, pracovní oblečení, uniformy pro státní i soukromé firmy.

5Dosedělová Marcela

4.7
★★★★★
★★★★★
(21)
Fügnerova 182, Prostějov
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Poskytujeme kompletní svatební servis. Dále i půjčujeme a prodáváme svatební a společenské i dětské šaty či šaty pro družičky.


Svatební šaty – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Svatební šaty v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Svatební šaty najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Prostějov.