Svatební šaty – Opava

Co může být pro nevěstu důležitějšího než volba dokonalých svatebních šatů? Ať už zvolíte luxusní svatební šaty nebo levné svatební šaty, v každých se můžete cítit jako princezna. Přehled prodejců svatebních šatů v lokalitě Opava.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Vašková Edita

Sokolovská 849, Bolatice
Dnes už má zavřeno

Věnuji se šití a opravám dámské a pánské konfekce, zhotovuji společenské a svatební šaty.

2Jana Stoklasová Anténe- Salón JAS

4.2
★★★★★
★★★★★
(16)
náměstí Republiky 2, Opava, Předměstí
Dnes už má zavřeno

Provozujeme půjčovnu a prodejnu svatebních a společenských šatů.

3Bartusková Jolanta- Svatební salón Michelle

Ostravská 79/31 , Hlučín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Moderní svatební salón nabízí prodej i půjčování svatebních a společenských šatů, tvorbu svatebních kytic, svatebních oznámení a další servis.

6Šafránová Renáta

Půjčovna svatebních a společenských šatů.

7Halfarová Hana, Mgr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pavla Křížkovského…, Mokré Lazce Bezdlužná

Internetový prodej svatebních a společenských šatů. V naší nabídce najdete svatební a společenskou bižuterii i šaty pro malé družičky. Dále u nás naleznete spodničky, bolerka a závoje, svatební korunky a soupravy, podvazky, rukavičky, ozdoby do vlasů či polštářky pod prstýnky aj.

8Tocauerová Barbora, Mgr.

Internetový prodej svatebních doplňků. Sestavíme svatební rozpočet on-line. Nabízíme svatební doplňky pro nevěstu, ženicha, hosty, družičky i mládence, dekorace domu nevěsty, auta, svatební tabule a zahrady aj.

9Ulmanová Barbora, Bc.

Zabýváme se prodejem dámského oblečení. Máme širokou nabídku módních šatů vhodných na maturitní ples, promoce, zkoušky, do práce, na svatbu, narozeninovou oslavu, ale i letní šaty.

10Ludmila Leváková - šití a opravy oděvů (krejčovství)

Ovocná 1, Opava 1 Bezdlužná

Úpravy oděvů, šití na míru, úprava svatebních šatů, sukní. Zkracování triček (na speciálním stroji). Zkrácení délky kalhot, riflí. Látání (zcelování) riflí. Šití triček, tepláků, čepic. Výměna zipů, jezdců. Zúžení košil, kalhot, nohavic apod.


Svatební šaty – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Opava


Svatební šaty v lokalitě Opava – detailní popis

Svatební den je jedním z nejvýznamnějších dnů v našem životě, a proto bychom neměly podcenit výběr našich svatebních šatů. Každá nevěsta má vlastní osobitý styl a preference. Některé volí romantické a pohádkové šaty s bohatou sukní, zatímco jiné chtějí jednoduché a elegantní šaty. A jaké jsou vaše vysněné šaty? 

Jak vybrat dokonalé svatební šaty?

Vybrat dokonalé svatební šaty je vzrušující, ale také náročný úkol. Dokonalé šaty jsou ty, které se vám líbí, ve kterých se cítíte dobře, pohodlně a sebevědomě a které vám dělají radost. Jsou to šaty, na které budete ráda vzpomínat celý život. 

1. Určete si svůj osobní styl

Zkuste si představit, jaký styl vám nejvíce vyhovuje. Máte rádi tradiční a romantický design? Nebo preferujete moderní a minimalistický design? 

2. Stanovte si rozpočet

Svatební šaty mohou mít různé ceny. Je důležité stanovit si rozpočet a držet se ho. To vám pomůže omezit výběr a vyhnout se zbytečnému stresu.

3. Prozkoumejte různé střihy 

Existuje mnoho různých střihů svatebních šatů. Můžete zvážit a vyzkoušet šaty s balónovými rukávy, volánky, korzetem, A-střihem nebo princeznovskou sukní. Vyzkoušejte různé varianty, abyste zjistili, co vám nejvíce lichotí.

4. Zvažte vhodný materiál

Materiál je důležitým faktorem, který ovlivňuje pohodlí a vzhled šatů. Krajka je tradiční a romantická, hedvábí přidává luxusní lesk a satén je zase hladký a elegantní. Zvažte také pohodlí materiálu vzhledem k počasí a ročnímu období svatby.

5. Berte v úvahu místo a téma svatby

Místo a téma svatby mohou také ovlivnit volbu šatů. Pokud máte svatbu např. pláži, jsou ideální volbou lehké a vzdušné šaty. Téma svatby vás také může inspirovat k určitému stylu šatů.

6. Vyzkoušejte různé barvy šatů

Bílá není jedinou možnou barvou pro svatební šaty. Oblíbená je i krémová barva, růžová barva, modrá barva, a dokonce i zlatá či stříbrná barva. Vyberte barvu, která vám sluší a která ladí s celkovým tématem vaší svatby.

7. Dejte si čas

Výběr svatebních šatů vyžaduje čas a trpělivost. Šaty začněte hledat s dostatečným předstihem, abyste měli čas na vyzkoušení různých možností, úpravy nebo případně na šití svatebních šatů na míru.

8. Zkuste různé salony

Navštivte několik svatebních salonů, abyste získali lepší představu o různých stylech, střizích, možnostech a cenách. Profesionální poradenství vám může také pomoci s výběrem.

9. Důvěřujte své intuici

Když si obléknete ty správné šaty, budete to vědět. Důvěřujte své intuici a poslechněte své pocity.