Svatební šaty – Hodonín

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1SVATEBNÍ SALON AJETO

3.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Masarykova 378, Strážnice
Otevřeno od 11:00
Bezdlužná

Náš svatební salon AJETO naleznete na Masarykově náměstí ve Strážnici. Naším oborem je půjčovna svatebních a společenských šatů – TOMMY MARRIGE, MS MODA – světové značky, možnost i objednat na míru. Dětské šaty a dětské oblečky, dětské kravaty a košile. Velká nabídka bižuterie a doplňků. Šaty na…

2Ivana Příkaská - Svatební agentura

4.6
★★★★★
★★★★★
(93)
Příční 9, Hodonín
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Naše firma Vám může nabídnout již 21 let zkušeností, 250 modelů svatebních šatů, 150 modelů společenských šatů, pánské obleky, dětské šaty, kompletní svatební servis.Nabízíme vypůjčení společenských šatů a také společenské šaty k prodeji.

3Ing.Tolarová Jana - Orientální látky

Internetový prodej metrového textilu, hedvábí, šifonu, krajek, sametu, saténu, brokátu a vyšívaných tylů. Zakoupíte zde denní a společenskou konfekci jako jsou svetry, šaty, kostýmy, trika, sukně a tuniky.

4Pelikánová Lucia

5.0
★★★★★
★★★★★
(76)
Dobrovolského 253/5 , Hodonín
Dnes už má zavřeno

Nabízíme svatební a společenské šaty. Provádíme zakázkové šití svatebních i společenských šatů.

5Jana Kuchařová

Hýsly 70, Hýsly Bezdlužná

Naším oborem je půjčování zahraničních svatebních šatů a doplňků, pánských obleků, dětských i společenských šatů. Nabídka kompletního svatebního servisu.

6Marcela Latýnová

Naším oborem je půjčovna a prodej společenských i svatebních šatů.

7Tomáš Antoš

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Zámecká 129, Milotice

Naším oborem je půjčování a prodej šatů pro nevěsty i drůžičky včetně plesových či svatebních doplňků. Nabídka svatebního a slavnostního líčení. Prodej kosmetiky.

8Aflitanovský Jiří - svatební šaty1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žeravice 320, Žeravice Bezdlužná

Prodáváme svatební šaty a doplňky.

10Petronella - plesové a svatební šaty

Chystáte se na ples, oslavu, svatbu či jinou společenskou událost a ještě jste nenašla ty pravé šaty? Nově otevřená prodejna a půjčovna v Hodoníně zaměřena pouze na šaty nabízí nespočet barevných kombinací plesových dlouhých, večerních, krátkých i svatebních šatů. Na své si přijdou milovnice…


Svatební šaty – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Svatební šaty v lokalitě Hodonín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Svatební šaty najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Hodonín.