Svatební šaty – Hodonín

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1SVATEBNÍ SALON AJETO

2.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova 378, Strážnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Náš svatební salon AJETO naleznete na Masarykově náměstí ve Strážnici. Naším oborem je půjčovna svatebních a společenských šatů – TOMMY MARRIGE, MS MODA – světové značky, možnost i objednat na míru. Dětské šaty a dětské oblečky, dětské kravaty a košile. Velká nabídka bižuterie a doplňků. Šaty na…

2Ivana Příkaská - Svatební agentura

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Příční 9, Hodonín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma Vám může nabídnout již 21 let zkušeností, 250 modelů svatebních šatů, 150 modelů společenských šatů, pánské obleky, dětské šaty, kompletní svatební servis.Nabízíme vypůjčení společenských šatů a také společenské šaty k prodeji.

3Ing.Tolarová Jana - Orientální látky

Internetový prodej metrového textilu, hedvábí, šifonu, krajek, sametu, saténu, brokátu a vyšívaných tylů. Zakoupíte zde denní a společenskou konfekci jako jsou svetry, šaty, kostýmy, trika, sukně a tuniky.

4Pelikánová Lucia

5.0
★★★★★
★★★★★
(98)
Dobrovolského 253/5 , Hodonín
Dnes už má zavřeno

Nabízíme svatební a společenské šaty. Provádíme zakázkové šití svatebních i společenských šatů.

5Jana Kuchařová

Hýsly 70, Hýsly Bezdlužná

Naším oborem je půjčování zahraničních svatebních šatů a doplňků, pánských obleků, dětských i společenských šatů. Nabídka kompletního svatebního servisu.

6Marcela Latýnová

Naším oborem je půjčovna a prodej společenských i svatebních šatů.

7Tomáš Antoš

4.8
★★★★★
★★★★★
(14)
Zámecká 129, Milotice

Naším oborem je půjčování a prodej šatů pro nevěsty i drůžičky včetně plesových či svatebních doplňků. Nabídka svatebního a slavnostního líčení. Prodej kosmetiky.

8Aflitanovský Jiří - svatební šaty1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žeravice 320, Žeravice Bezdlužná

Prodáváme svatební šaty a doplňky.

10Petronella - plesové a svatební šaty

Chystáte se na ples, oslavu, svatbu či jinou společenskou událost a ještě jste nenašla ty pravé šaty? Nově otevřená prodejna a půjčovna v Hodoníně zaměřena pouze na šaty nabízí nespočet barevných kombinací plesových dlouhých, večerních, krátkých i svatebních šatů. Na své si přijdou milovnice…


Svatební šaty – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Svatební šaty v lokalitě Hodonín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Svatební šaty najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Hodonín.