Svatební šaty – Hodonín

Co může být pro nevěstu důležitějšího než volba dokonalých svatebních šatů? Ať už zvolíte luxusní svatební šaty nebo levné svatební šaty, v každých se můžete cítit jako princezna. Přehled prodejců svatebních šatů v lokalitě Hodonín.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Ivana Příkaská - Svatební agentura

4.8
★★★★★
★★★★★
(101)
Příční 9, Hodonín
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Naše firma Vám může nabídnout již 21 let zkušeností, 250 modelů svatebních šatů, 150 modelů společenských šatů, pánské obleky, dětské šaty, kompletní svatební servis.Nabízíme vypůjčení společenských šatů a také společenské šaty k prodeji.

2Pelikánová Lucia

5.0
★★★★★
★★★★★
(76)
Dobrovolského 253/5 , Hodonín
Dnes už má zavřeno

Nabízíme svatební a společenské šaty. Provádíme zakázkové šití svatebních i společenských šatů.

3Jana Kuchařová

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Hýsly 70, Hýsly Bezdlužná

Naším oborem je půjčování zahraničních svatebních šatů a doplňků, pánských obleků, dětských i společenských šatů. Nabídka kompletního svatebního servisu.

4Marcela Latýnová

Naším oborem je půjčovna a prodej společenských i svatebních šatů.

5Tomáš Antoš

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Zámecká 129, Milotice

Naším oborem je půjčování a prodej šatů pro nevěsty i drůžičky včetně plesových či svatebních doplňků. Nabídka svatebního a slavnostního líčení. Prodej kosmetiky.

6Aflitanovský Jiří - svatební šaty1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žeravice 320, Žeravice Bezdlužná

Prodáváme svatební šaty a doplňky.

7Svatební dekorace BRIANNA s.r.o.1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Radějov 28, Radějov Bezdlužná

Nabízíme svatební dekorace a doplňky.

8Petronella - plesové a svatební šaty

5.0
★★★★★
★★★★★
(51)
Měšťanská 24, Hodonín Bezdlužná

Chystáte se na ples, oslavu, svatbu či jinou společenskou událost a ještě jste nenašla ty pravé šaty? Nově otevřená prodejna a půjčovna v Hodoníně zaměřena pouze na šaty nabízí nespočet barevných kombinací plesových dlouhých, večerních, krátkých i svatebních šatů. Na své si přijdou milovnice…


Svatební šaty – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Svatební šaty v lokalitě Hodonín – detailní popis

Svatební den je jedním z nejvýznamnějších dnů v našem životě, a proto bychom neměly podcenit výběr našich svatebních šatů. Každá nevěsta má vlastní osobitý styl a preference. Některé volí romantické a pohádkové šaty s bohatou sukní, zatímco jiné chtějí jednoduché a elegantní šaty. A jaké jsou vaše vysněné šaty? 

Jak vybrat dokonalé svatební šaty?

Vybrat dokonalé svatební šaty je vzrušující, ale také náročný úkol. Dokonalé šaty jsou ty, které se vám líbí, ve kterých se cítíte dobře, pohodlně a sebevědomě a které vám dělají radost. Jsou to šaty, na které budete ráda vzpomínat celý život. 

1. Určete si svůj osobní styl

Zkuste si představit, jaký styl vám nejvíce vyhovuje. Máte rádi tradiční a romantický design? Nebo preferujete moderní a minimalistický design? 

2. Stanovte si rozpočet

Svatební šaty mohou mít různé ceny. Je důležité stanovit si rozpočet a držet se ho. To vám pomůže omezit výběr a vyhnout se zbytečnému stresu.

3. Prozkoumejte různé střihy 

Existuje mnoho různých střihů svatebních šatů. Můžete zvážit a vyzkoušet šaty s balónovými rukávy, volánky, korzetem, A-střihem nebo princeznovskou sukní. Vyzkoušejte různé varianty, abyste zjistili, co vám nejvíce lichotí.

4. Zvažte vhodný materiál

Materiál je důležitým faktorem, který ovlivňuje pohodlí a vzhled šatů. Krajka je tradiční a romantická, hedvábí přidává luxusní lesk a satén je zase hladký a elegantní. Zvažte také pohodlí materiálu vzhledem k počasí a ročnímu období svatby.

5. Berte v úvahu místo a téma svatby

Místo a téma svatby mohou také ovlivnit volbu šatů. Pokud máte svatbu např. pláži, jsou ideální volbou lehké a vzdušné šaty. Téma svatby vás také může inspirovat k určitému stylu šatů.

6. Vyzkoušejte různé barvy šatů

Bílá není jedinou možnou barvou pro svatební šaty. Oblíbená je i krémová barva, růžová barva, modrá barva, a dokonce i zlatá či stříbrná barva. Vyberte barvu, která vám sluší a která ladí s celkovým tématem vaší svatby.

7. Dejte si čas

Výběr svatebních šatů vyžaduje čas a trpělivost. Šaty začněte hledat s dostatečným předstihem, abyste měli čas na vyzkoušení různých možností, úpravy nebo případně na šití svatebních šatů na míru.

8. Zkuste různé salony

Navštivte několik svatebních salonů, abyste získali lepší představu o různých stylech, střizích, možnostech a cenách. Profesionální poradenství vám může také pomoci s výběrem.

9. Důvěřujte své intuici

Když si obléknete ty správné šaty, budete to vědět. Důvěřujte své intuici a poslechněte své pocity.