Svatební šaty – Olomoucký kraj

V okrese Jeseník nebylo nic nalezeno. Podívejte se na firmy v kraji.
1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1SVATEBNÍ SALON SEN s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Komenského 27/6 , Zábřeh
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná Ověřená

Svatební salon Sen vznikl v roce 2010. Zabývá se půjčováním a prodejem šatů a doplňků. Vybírat si můžete ze sortimentu šatů svatebních, společenských, šatů do tanečních a společenských toalet v různých velikostech. Nabízíme také šaty pro družičky a chlapecké obleky. Vybírat můžete z velkého…

2Havlová Renata - Krejčovství

Wolkerova 1606/25, Prostějov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízím krejčovské služby, jako šití dámských a pánských oděvů. Dále úpravu a šití oděvů nadměrných velikostí. Šiju obleky, kostýmy, kabáty a košile na zakázku.

3Obšelová Pavlína - Agentura Váš Den - svatební agentura a svatební salon

4.4
★★★★★
★★★★★
(10)
Havlíčkova 689, Litovel Bezdlužná

Půjčujeme svatební šaty Maggie Sottero, jsme autorizovaný zástupce značky na Moravě od roku 2006. Dále i nabízíme snubní prsteny Lukáš Rýdl a Retofy, bílé zlato, žluté i kombinace se zirkony nebo brilianty, také prsteny z palladia, ocele a titanu. Prodáváme luxusní svatební boty, jsme přímý dovozce…

4Svatební salon Rosalie

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
28. října 655, Zábřeh
Otevřeno od 13:00

Svatební salon Rosalie má bohaté zkušenosti a tradici 23 let. Velkou předností našeho svatebního salonu je vlastní zlatnická dílna Lukas&Thomas pro výrobu snubních či zásnubních prstenů a jiných šperků na přání dle Vašich představ.

5Příhodová Pavlína- svatební servis Litovel

4.8
★★★★★
★★★★★
(20)
1. máje 792/2, Litovel
Otevřeno od 10:00

Provozujeme půjčovnu svatebních šatů. Půjčujeme také společenské šaty, pánské obleky, chlapecké obleky, šaty pro družičky a mnoho různých doplňků.

6Dana Hanáková Boutique STYLE

5.0
★★★★★
★★★★★
(18)
Třebovská 945/8, Mohelnice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem dámské módy. Naše specializace je dámské oblečení. Především oblečení na svatby, plesy, taneční, maturity, promoce, ale i vycházkovou módu.

7Vendula Šubrtová, DiS.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kratochvílova 779/3, Přerov - Přerov I… Bezdlužná

Značka WandX vznikla již v roce 2006 při studiu oděvní školy. Vlastní tvorba mě nadchla. Značka se rázem stala mým podpisem na oděvu. Krůček po krůčku jsem realizovala plány pro vznik něčeho, co bych nazvala splněným snem.

8Vidmuch Dušan

Partyzánská 2982/10, Prostějov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Nabízíme kompletní svatební servis. Dál půjčujeme svatební šaty, pánské obleky, šaty pro družičky, svatební doplňky, ozdoby na auta, bižuterii a další. Prodáváme spodní prádlo a výzdobu svatebních stolů. Zajišťujeme i svatební oznámení a snubní prsteny.

9Koutný, spol. s r.o.

Pánská konfekce, móda pro muže, klasická pánská konfekce od českého výrobce, pánské obleky na míru, svatební oděvy, měřenky, kalhoty, vesty, bundy, pláště i kombinézy. Vyrábíme profesní, pracovní oblečení, uniformy pro státní i soukromé firmy.

10Dosedělová Marcela

Fügnerova 182, Prostějov
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Poskytujeme kompletní svatební servis. Dále i půjčujeme a prodáváme svatební a společenské i dětské šaty či šaty pro družičky.


Firmy v dalších lokalitách


Svatební šaty v lokalitě Olomoucký kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Svatební šaty najdete 21 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 19 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Olomoucký kraj.