Svatební šaty – Frýdek - Místek

Co může být pro nevěstu důležitějšího než volba dokonalých svatebních šatů? Ať už zvolíte luxusní svatební šaty nebo levné svatební šaty, v každých se můžete cítit jako princezna. Přehled prodejců svatebních šatů v lokalitě Frýdek - Místek.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Závěšická Hana

4.6
★★★★★
★★★★★
(16)
Radniční 1245, Frýdek-Místek Bezdlužná

Firma zaměřená na internetový prodej společenských, plesových a svatebních šatů.

2Mgr. Lucie Hrušková- Svatební salon U Zámku

4.0
★★★★★
★★★★★
(262)
Zámecké nám. 26 , Frýdek-Místek Bezdlužná

Provoz půjčovny svatebních, společenských šatů a doplňků. Dáke také maloobchodní a velkoobchodní prodej svatebních šatů Venus a obuvi.

3Pituchová Renáta

Poštovní 244 , Třinec
Otevřeno od 9:30

Firma provozuje půjčovnu svatebních a dětských šatů pro družičky. Dále také ozdoby na auto a úpravu oděvů.

4Kalužová Lenka, Ing.

Provozujeme půjčovnu svatebních dekorací na auta a prodejna svatebních dekorací.

5Kowalczyková Renáta - Svatební salon Dream

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Třanovice 285, Třanovice

Nabízím krejčovské práce a půjčuji šaty a kostými.

6NAGAMAS s.r.o.- Svatební salon Vanessa

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Těšínská 537/4 , Havířov, Bludovice
Otevřeno od 10:30
Bezdlužná

Půjčovna svatebních šatů. Nabízíme šití svatebních modelů, ale i zakázkové krejčovství. Šijeme také polečenskou módu a módní doplňky.

7Mgr. Barbara Krzemienová

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bystřice 821, Bystřice
Otevřeno od 13:00
Bezdlužná

Půjčovna svatebních a společenských šatů, smokingů, fraků a doplňků - závoje, ozdoby do vlasů, peleríny, slunečníky, podvazky, bižuterie, rukavičky.

8Šenková Anna, Mgr.

Prodej společenských a svatebních šatů.


Svatební šaty – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Svatební šaty v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Svatební den je jedním z nejvýznamnějších dnů v našem životě, a proto bychom neměly podcenit výběr našich svatebních šatů. Každá nevěsta má vlastní osobitý styl a preference. Některé volí romantické a pohádkové šaty s bohatou sukní, zatímco jiné chtějí jednoduché a elegantní šaty. A jaké jsou vaše vysněné šaty? 

Jak vybrat dokonalé svatební šaty?

Vybrat dokonalé svatební šaty je vzrušující, ale také náročný úkol. Dokonalé šaty jsou ty, které se vám líbí, ve kterých se cítíte dobře, pohodlně a sebevědomě a které vám dělají radost. Jsou to šaty, na které budete ráda vzpomínat celý život. 

1. Určete si svůj osobní styl

Zkuste si představit, jaký styl vám nejvíce vyhovuje. Máte rádi tradiční a romantický design? Nebo preferujete moderní a minimalistický design? 

2. Stanovte si rozpočet

Svatební šaty mohou mít různé ceny. Je důležité stanovit si rozpočet a držet se ho. To vám pomůže omezit výběr a vyhnout se zbytečnému stresu.

3. Prozkoumejte různé střihy 

Existuje mnoho různých střihů svatebních šatů. Můžete zvážit a vyzkoušet šaty s balónovými rukávy, volánky, korzetem, A-střihem nebo princeznovskou sukní. Vyzkoušejte různé varianty, abyste zjistili, co vám nejvíce lichotí.

4. Zvažte vhodný materiál

Materiál je důležitým faktorem, který ovlivňuje pohodlí a vzhled šatů. Krajka je tradiční a romantická, hedvábí přidává luxusní lesk a satén je zase hladký a elegantní. Zvažte také pohodlí materiálu vzhledem k počasí a ročnímu období svatby.

5. Berte v úvahu místo a téma svatby

Místo a téma svatby mohou také ovlivnit volbu šatů. Pokud máte svatbu např. pláži, jsou ideální volbou lehké a vzdušné šaty. Téma svatby vás také může inspirovat k určitému stylu šatů.

6. Vyzkoušejte různé barvy šatů

Bílá není jedinou možnou barvou pro svatební šaty. Oblíbená je i krémová barva, růžová barva, modrá barva, a dokonce i zlatá či stříbrná barva. Vyberte barvu, která vám sluší a která ladí s celkovým tématem vaší svatby.

7. Dejte si čas

Výběr svatebních šatů vyžaduje čas a trpělivost. Šaty začněte hledat s dostatečným předstihem, abyste měli čas na vyzkoušení různých možností, úpravy nebo případně na šití svatebních šatů na míru.

8. Zkuste různé salony

Navštivte několik svatebních salonů, abyste získali lepší představu o různých stylech, střizích, možnostech a cenách. Profesionální poradenství vám může také pomoci s výběrem.

9. Důvěřujte své intuici

Když si obléknete ty správné šaty, budete to vědět. Důvěřujte své intuici a poslechněte své pocity.