Stavební firmy, práce – Zlín

1–10 firem z 168 nalezených Filtry

1TENERA Servis, s.r.o. (Zlín)1 pobočka

Veřejné zakázky a dotace. Provádíme projektovou činnost, technický dozor investora i průkaz energetické náročnosti. Poskytujeme poradenství v oblasti dotačního programu Zelená úsporám, veřejných zakázek, strukturálních fondů EU.

2ATIS - em spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
K Pasekám 4086, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Realizace a vybavení obchodů včetně návrhu a stavebních prací. Dodávky bytových interiérů, výroba nábytku. Do prodejen nabízíme kvalitní variabilní regálové systémy SU5, stojany, vitríny, pulty, drážkové panely a kompletní zakázkovou výrobu nábytku.

3Šimák Radek, Ing.

Okružní 4550, Zlín Bezdlužná

Naším oborem je vybavení dětských hřišť, altány, pergoly, zahradní domky - zajištění kompletní projektové dokumentace, realizace (stavební práce, kompletaci prvků). Nabízíme dodávky prvků dle návrhu a požadavků investora (individuální řešení), bezpečnost a kvalitu.

4STAVYMA spol. s r.o.1 pobočka

Průmyslové, občanské i bytové výstavby a stavbami inženýrského charakteru. Nabízíme malířské a natěračské práce.

5Mejzr Martin - M+M1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
K Pasekám 1553, Zlín Bezdlužná

Naše stavební firma M+M působí již 20 let převážně ve Zlíně a zlínském kraji. Zabýváme se rekonstrukcemi koupelen, bytových jader, rekonstrukcemi domů i bytů na klíč a dokončíme také vaši rozestavěnou stavbu. Dále vyrábíme interiéry na klíč, kuchyně a výrobou nábytku.

6EB-stav s.r.o.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(11)
Švermova 192, Zlín-Malenovice Bezdlužná

Rodinné domy na klíč, malířské práce, stavební práce, zateplení a zateplovaní domů, terénní úpravy, sádrokartony, obklady a dlažby, rekonstrukce domů a bytů, revitalizace průmyslových hal, zemní práce minibagrem, dotace Nová Zelená úsporám, projekční činnost, pronájem kontejnerů.

7PEKOSPOL s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Vyhlídce 1603, Zlín Bezdlužná

Hydroizolace a rekonstrukce plochých střech, teras, balkonů, bazénů, jezírek, izolace spodních staveb. Realizujeme rekonstrukce i novostavby domů. Poskytujeme stavební dozor, projektování staveb, znalecké posudky a odhady nemovitostí.

8PRODI, s.r.o.- Projekční kancelář

Projekční a inženýrské činnosti v občanské a průmyslové výstavbě, služby statické kanceláře a zpracování vizualizací. Nabízíme statické posudky, poradenství a konzultace, statiku stavebních konstrukcí. Provádíme vizualizace interiérů i exteriérů.

9Lubomír Kocfelda1 pobočka

U Lípy 93, Lukov Bezdlužná

Stavební dozor a vedení staveb. Vypracovávám rozpočty.

10MALÍŘI NATĚRAČI CZ9 poboček

Malíři pokojů, bytů a domů, malířské služby nabízíme ve městě Zlín a okolí, malování pokojů je naše hobby, máme mnoho zkušeností a zákazníků. Před malováním pokojů odsuneme nábytek a po sobě uklidíme. Můžete se podívat na naše další služby na webové stránky naší malířské firmy.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Stavební firmy, práce v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Stavební firmy, práce najdete 168 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 151 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 50 firem v regionu Zlín.