Stavební firmy, práce – Frýdek - Místek

1–10 firem z 180 nalezených Filtry

1FASS systém s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Potoční 1091, Frýdek-Místek Bezdlužná Ověřená

Patříme mezi střední stavební firmy, disponujeme velkou nabídkou stavebních prací. Provádíme výstavbu rodinných domů, rekonstrukce, bednění a izolace, zateplení domů a výstavbu rodinných domů na klíč. Naše stavební firma je zapsána v seznamu odborných dodavatelů v pragramu Zelená úsporám!

2INTRUTES s.r.o.

Pazderna 52, Dobrá Bezdlužná

Stavební společnost nabízí pokrývačské, klempířské, tesařské a zednické práce. Dále se zabýváme zakázkovou výrobou nábytku, prodej a montáží plastových, dřevěných oken a dveří.

3STAKOV, s.r.o.

Stavební firma zabezpečuje realizace mostních, monolitických, polyfunkcních objektů a železobetonových konstrukcí.

4Pohanková Irena- ATA-STAV

Firma nabízí stavební, malířské, lakýrnické, vodoinstalační, plynoinstalační, topenářské, obkladačské, zemní a zateplovací práce.

5Moravská stavební a montážní společnost, s.r.o.

Společnost nabízí stavební, vodoinstalační, plynoinstalační, elektroinstalační, pokrývačské, zateplovací, zemní, klempířské a obkladačské práce.

6Ravic-Therm s.r.o.

Jiráskova 145, Frýdlant nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost nabízí stavební činnost, tvorbu inženýrských sítí, opravy elektrických a plynových zařízení. K dalším činnostem patří zprostředkování obchodu a služeb.

7Lupík Roman - instalatér

Nabídka stavebních, vodoinstalačních, plynoinstalačních, obkladačských, sádrokartonářských, pokrývačských, zateplovacích, melioračních a instalatérských prací.

8Ferenčík Jiří

Nabídka stavebních, pokrývačských, tesařských, klempířských, lakýrnických a zateplovacích prací.

9H & R, domy a rekonstrukce s.r.o.

Společnost pronajímá trubkové a rámové lešení. Dále se zaměřujeme na stavební práce a rekonstrukce. Provádíme demolice, výkopové a podlahářské práce.

10Válek Tomáš - elektromontáže

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Skotňa 67, Staré Město Bezdlužná

Nabídka elektromontážních a stavebních prací. K dalším činnostem patří revize elektroinstalací, strojů, nářadí, prodej elektro a stavebního materiálu.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Stavební firmy, práce v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Stavební firmy, práce najdete 180 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 162 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 54 firem v regionu Frýdek - Místek.