Stavební firmy, práce – Přerov

1–10 firem z 196 nalezených Filtry

1VELOX - WERK, s.r.o.

3.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Bělotínská 288, Hranice
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Díky spojení technické kvality s inovativní technologií a zákaznickými požadavky odpovídají námi vyráběné stavební produkty a systémy současnému stavu techniky a jsou vysoce kvalitní. V ohnisku našeho zájmu stojí kvalita, inovace, aktivní spolupráce ve firmě a loajalita k zákazníkům a dodavatelům.

2ZAPE, spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
U rybníka 231, Opatovice
Otevřeno do 15:00

Nabízíme plošné tváření (lisování), ohraňování, pálení laserem a vysekávání materiálů na CNC strojích, zámečnickou výrobu a svařování. Naše firma se zabývá ryze zakázkovou výrobu.

3BRUFUS s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(23)
Kokory 290, Kokory
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Naše firma BRUFUS s.r.o. působí na trhu již od roku 1992. Nabízíme velkoobchodní, maloobchodní a internetový prodej nářadí. Náš sortiment obsahuje hlavně nářadí a nástroje do dílny, zahrady, na stavbu a podobné.

4Vodovody a kanalizace Přerov, a.s.4 pobočky

Šířava 482/21, Přerov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Provoz a výstavba vodovodů, kanalizací a čistíren odpadních vod. Dále provádíme laboratorní rozbory pitné a odpadní vody či opravy a prodej vodoměrů.

5Vodovody a kanalizace Přerov, a.s. (pobočka Přerov, Henčlov)4 pobočky

Henčlov, Přerov Bezdlužná

Provoz a výstavba vodovodů, kanalizací a čistíren odpadních vod. Dále provádíme laboratorní rozbory pitné a odpadní vody či opravy a prodej vodoměrů.

6HOFFMANN spol. s r. o. Chrudim (pobočka Hranice)1 pobočka

3.1
★★★★★
★★★★★
(11)
Bělotínská 288, Hranice Bezdlužná

Společnost byla založena již v roce 1891. Od té doby nás můžete najít stále na stejném místě v centru Chrudimi. Domy, které vám nabízíme (ať už pasivní či běžné rodinné) lze dále upravovat nebo vytvářet různé typové varianty přesně dle Vaší představy, Vašich potřeb i Vašich možností. Nabízíme vám…

7Zapletal Karel

Zednické práce, práce s výrobky od firmy SCHLÜTER, kompletní rekonstrukce, vodoinstalace, elektroinstalace a podlahové topení.

8LOXEAL

gen. Štefánika 1638, Přerov
Otevřeno od 8:00

Nabízíme pro výrobní firmy na území České a Slovenské republiky full servis v oblasti lepení a tmelení. Na základě dodaných vzorků materiálu vybereme a odzkoušíme nejvhodnější typ lepidla, tmelu, zaškolíme pracovníky, zajistíme pevnostní zkoušky a v neposlední řadě realizujeme semináře pro…

9STROJEASTAVBY TVRDOŇ, s.r.o.

Specializujeme se na prodej a pronájem stavebních strojů. Nabízíme stavební práce všeho druhu, včetně zemních prací.

10Trna Rostislav

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hranická 137, Hranice Bezdlužná

Rostislav Trna nabízí prodej zateplovacího a nátěrového materiálu. Nabízí i stavební práce a zateplování budov.


Stavební firmy, práce – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Stavební firmy, práce v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Stavební firmy, práce najdete 196 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 176 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 59 firem v regionu Přerov.