Stavební firmy, práce – Jeseník

1–10 firem z 49 nalezených Filtry

1Ing. Dagmar Ponechalová- CZECH - POL TRADE

Dukelská 3/4, Jeseník
Otevřeno do 23:59
Bezdlužná

Provádíme marketingové analýzy v zahraničí se zaměřením na Polsko. Organizování pracovních setkání, odborných seminářů a tlumočení. Realizace objektů bytové a občanské vybavenosti, zpracování návrhů a studií a vyřízení stavebního povolení. Koordinace dodávek, stavební a investorský dozor.

2MDStav

Zeyerova 653/5, Jeseník
Otevřeno do 23:59
Bezdlužná

Působíme v oboru pozemních staveb, zabýváme se stavební činností všeho druhu, rekonstrukce objektů i malého rozsahu. Pokládáme podlahy i dlažby.

3Stavby a reality STAR spol. s.r.o.

Janošíkova 155, Javorník
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma Stavby a reality STAR spol. s r.o. zahájila svoji činnost v únoru 1993. Jsme menší stavební firma působící v Olomouckém kraji, která se zaměřuje především na svou odbornost a kvalitu poskytovaných služeb.

4STAPROM CZ, spol. s r.o.

Hlavními obory činnosti společnosti STAPROM CZ spol. s r.o. je provádění bytových, občanských a průmyslových staveb včetně jejich údržby a rekonstrukcí, dále projektová činnost ve výstavbě a zajišťování odborných dozorů v rámci investiční výstavby.

5Hromják Martin

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Písečná 5, Písečná Bezdlužná

Nabízím stavební a zednické práce. Provádím rekonstrukce a kompletní rozvody vody, plynu, odpadu a topení, opravy a úpravy vodovodů. Prodávám instalatérský, topenářský a sanitární materiál.

6JPS - Jaroslav Pavlovič

Hlavní 5, Mikulovice
Otevřeno od 7:00

Firma JPS Pavlovič je spolehlivým partnerem svým zákazníkům již 20. let. Sídlíme v Mikulovicích u Jeseníku a provádíme především komplexní stavební práce. Disponujeme širokým technologickým zázemím a své služby poskytujeme organizacím i občanům. Do svého portfolia činností jsme mimo jiné zařadili i…

7Viktorini Tomáš

Provádíme stavební práce.Zaměřujeme se na rekonstrukce bytů a koupelen, přestavby bytových jader, ale i nebytových prostorů, sádrokartonářské práce.

8SKAPOMONT s.r.o.

Lipovská , Jeseník Bezdlužná

Provádění stavebně montážních prací.

9Brabenec Jan- Stavební práce

Nová 326, Jeseník, Bukovice
Otevřeno od 8:00

Nabízíme veškeré stavební práce, výstavby rodinných domů, fasády, zateplení fasád, rekonstrukci domů a koupelen. Provádíme sádrokartonářské práce, půdní vestavby.

10RD KOMEX s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lipovská , Jeseník Bezdlužná

Provádíme stavbu rodinných domů na klíč od RD Rýmařov, včetně zajištění projekční činnosti a financování výstavby. Realizujeme kompletní rekonstrukce rodinných domů OKAL.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Jeseník


Stavební firmy, práce v lokalitě Jeseník – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Stavební firmy, práce najdete 49 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 44 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 15 firem v regionu Jeseník.