Stavební firmy, práce – Bruntál

1–10 firem z 51 nalezených Filtry

1René Darmovzal- Zemní práce Morava

Firma zaměřená na pozemní stavby, rekonstrukce komunikací, zemní práce, demolice, nákladní dopravu, výrobu betonových směsí a prodej stavebních materiálů.

2KAMENSKÝ - stavby a konstrukce s.r.o.

Naše společnost nabízí celou řadu řemeslných prací - sváření, svářečské obkladačské, zateplovací, zámečnické, jeřábnické práce.

3Stavební firma Lovás Kamil1 pobočka

Město Albrechtice…, Město Albrechtice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše stavební firma se vykonává rekonstrukce a modernizace bytových i nebytových prostor, kompletní rekonstrukce koupelen, výstavbu domů, zateplení objektů, nátěry fasád, obklady a dlažby.

4Lesostav s.r.o.

Provádíme výstavbu a opravy lesních a polních cest a cyklostezek. Provozujeme stavbu základů rodinných domů.

5Bacho Jan, Ing.- strojírna

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
Dívčí Hrad 54, Dívčí Hrad
Dnes už má zavřeno

Naše strojírna Jan Bacho je firma rodinného charakteru. Přičemž hlavní řídící funkce zastávají členové rodiny. Sídlo firmy je v obci Úvalno u Krnova. Provozovna potom v obci Dívčí Hrad na Osoblažsku.

6Egibi s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(10)
Revoluční 910/20, Krnov Bezdlužná

Zabýváme se prodejem doplňků na stavbu, pro bydlení, zahradu, dále nabízíme veškeré elektrospotřebiče a techniku.

7Agist s.r.o.

Společnost Agist s.r.o. byla založena roku 2012. Později jsme společnost rozšířili o koupi části již zavedeného stavebního podniku s dlouholetou tradicí. Hlavní výrobní program společnosti Agist s.r.o. je zaměřen na realizaci komplexních a ucelených stavebních zakázek s působností na území ČR,…

8STROMMY COMPANY s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(53)
Andělská Hora 143, Andělská Hora

Navrhujeme, realizujeme a udržujeme zahrady. Nabízíme také sadové úpravy, údržbu veřejné zeleně a stavební práce související s realizací zahrad.

9Malota Petr, Ing.

Nabízíme obklady a dlažby, koupelnový nábytek, vany i sprchové kouty. Zabýváme se montážemi plastových oken, realizujeme koupelny na klíč a půdní vestavby.

10Hoško Jan

Václavov u Bruntálu…, Václavov u Bruntálu
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma se zamřuje na zemědělskou výrobu, přípravné práce pro stavby, stavební truhlářství, úpravy kovů a slitin, prodej řeziva a zemědělské techniky.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Bruntál


Stavební firmy, práce v lokalitě Bruntál – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Stavební firmy, práce najdete 51 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 46 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 15 firem v regionu Bruntál.