Rozvody vody, vodoinstalace – Zlín

1–10 firem z 51 nalezených Filtry

1Přecechtěl Břetislav - vodo-topo-plyn

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Kopec 721, Halenkovice Bezdlužná

Specializuji se na rozvody vody, kanalizace, ústředního topení a plynu v rodinných domech i průmyslových objektech. Provádím rekonstrukce koupelen a bytových jader. Vyměňuji a montuji ohřívače vody, solární systémy, podlahové vytápění a plynové kotle. Zajistím projektovou dokumentaci. Používám měď…

2INPRA, spol. s r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Přístav 304, Zlín Bezdlužná

Specializuji se na veškeré instalatérské, topenářské a plynařské práce. Dodávka materiálu, montáž kotlů, tlakových nádob, montáž otopných těles.

3Martin Adamec - AQUAROSA

Nádražní 1133, Vizovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše firma se specializuje na topenářské a instalatérské práce. Provádíme přestavby, stavby, montáže, rekonstrukce, podlahové vytápění, instalaci kotlů či solární vytápění. Prodáváme sanitární keramiku, topná tělesa, vodovodní baterie, vany či čerpadla. Klademe vysoký důraz na kvalitu…

4Kamil Elšík- Insta HEL

Dlouhá 4216, Zlín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vodoinstalační práce, topenářské práce, plynoinstalační práce, solární kolektory a zařízení, tepelná čerpadla.

5VALBAU, s.r.o.

Náves 73, Zlín Bezdlužná

Bednění stěnové, stropní, vodo - topo, rekonstrukce rodinných domů, řezání, vrtání betonu.

6JoPo ZLÍN, s.r.o.

Rekonstrukce v bytové výstavbě, průmyslu, školách i soukromém sektoru. Rekonstrukce rozvodů studené a teplé vody. Zařizovací předměty (míchací baterie, klozetové mísy, umyvadla, vany a sprchové kouty). Systémy ústředního vytápění bytových domů i rodinných domků. Montáže a výměna bytových vodoměrů.

7Nové ARBO, s.r.o.

Montáže vody, plynu a topení.

8Rozum Radek- Instalatérství topenářství

Díly I 2927, Zlín Bezdlužná

Instalatérské a topenářské práce i čištění kanalizací. Obchodní činnost, vodo-topo systémy Giacomini, tepelná technika Viessmann, čištění kanalizací.

9Plumber Radovan Paták

Svobodova 1309, Otrokovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Instalatérské práce, údržba nemovitostí a stavební činnost. Dodáváme a montujeme solární systémy na ohřev vody. Výstavba rodinných domů na klíč. Více informací naleznete na naší webové stránce.

10Zbyněk Hejný - BAHEN

Přestavby a rekonstrukce koupelen a bytových jader, vodoinstalatérské a topenářské práce, montáže obkladů a dlažeb, vestavby bytový jader. Prodáváme koupelnový nábytek a vybavení koupelen.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Rozvody vody, vodoinstalace v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozvody vody, vodoinstalace najdete 51 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 46 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 15 firem v regionu Zlín.