Rozvody vody, vodoinstalace – Nový Jičín

1–10 firem z 53 nalezených Filtry

1YPSILON PLUS s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(5)
Nové město 252/2, Odry
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme nerezový systém EUROTIS pro rozvody vody a pro plynové instalace, kulové kohouty RB, nerezové plynové hadice EUROTISFLEX, úsporná čerpadla ASKOLL. Prodáváme certifikovaný systém podlahového vytápění.

2Šmajstrla Libor - instalatérství

Nabídka vodoinstalačních, topenářských a plynoinstalačních prací.

3Vodo - Topo - Plyn - Křístek Luděk

Firma se zaměřuje na rozvody vody a kanalizace, montáže topení, podlahového topení, rekonstrukce koupelen, rozvody plynu, montáže kotlů.

4Machalíček Jaromír

Jaromír Machalíček provádí topné a tlakové zkoušky, úpravy klasického ústředního a podlahového topení. Nabízí dále vodoinstalace v zinku, mědi a plastu a revize plynových kotlů.

5TOPITO s.r.o.

Trojanovice 740 , Trojanovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na montáže ústředních topení, vodoinstalace, plynoinstalace (smluvní partner Viadrus) a zasklívání lodžií (systém Optimi).

6PROPLYN Fulnek s.r.o.

nám. Komenského 14 , Fulnek
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Nabídka topenářských, vodoinstalačních prací, provádíme montáže a opravy plynových kotlů, podlahové vytápění.

7Q - VAT, spol. s r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Suvorovova 840/16, Nový Jičín
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Společnost nabízí montáž rozvodů vody, odpadu, požárních rozvodů, radiátorů, podlahového topení, plynových kotlů, solárních panelů, tepelných čerpadel, vodovodních, kanalizačních řadů a přípojek, čističek odpadních vod, čerpacích a tlakových stanic.

8Staník Pavel

Firma zaměřená na vodoinstalatérské, topenářské práce, teplovodní podlahové vytápění a montáže interiéru na klíč.

9Kuhejda Filip- Instalatérství

Jsme firma provozující instalatérství na bázi rodinného podnikání a jsem generačním pokračovatelem její činnosti. Provádím vodo i plynoinstalatérské práce a práce topenářské, především pak montuji a servisuji kotle, solární systémy nebo tepelná čerpadla, dále instaluji a servisuji vytápění bytů…

10Jan Švidrnoch

Bítov 57, Bítov
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Jan Švidrnoch, se sídlem Bítov 57, 743 01, Bítov, v okrese Nový Jičín a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je: Vodoinstalatérství, topenářství Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…


Rozvody vody, vodoinstalace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Rozvody vody, vodoinstalace v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozvody vody, vodoinstalace najdete 53 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 48 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 16 firem v regionu Nový Jičín.