Rozvody vody, vodoinstalace – Nový Jičín

1–10 firem z 37 nalezených Filtry

1Šmajstrla Libor - instalatérství

Nabídka vodoinstalačních, topenářských a plynoinstalačních prací.

2Vodo - Topo - Plyn - Křístek Luděk

Firma se zaměřuje na rozvody vody a kanalizace, montáže topení, podlahového topení, rekonstrukce koupelen, rozvody plynu, montáže kotlů.

3Machalíček Jaromír

Jaromír Machalíček provádí topné a tlakové zkoušky, úpravy klasického ústředního a podlahového topení. Nabízí dále vodoinstalace v zinku, mědi a plastu a revize plynových kotlů.

4TOPITO s.r.o.

Trojanovice 740 , Trojanovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na montáže ústředních topení, vodoinstalace, plynoinstalace (smluvní partner Viadrus) a zasklívání lodžií (systém Optimi).

5PROPLYN Fulnek s.r.o.

nám. Komenského 14 , Fulnek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka topenářských, vodoinstalačních prací, provádíme montáže a opravy plynových kotlů, podlahové vytápění.

6Q - VAT, spol. s r. o.

Suvorovova 840/16, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost nabízí montáž rozvodů vody, odpadu, požárních rozvodů, radiátorů, podlahového topení, plynových kotlů, solárních panelů, tepelných čerpadel, vodovodních, kanalizačních řadů a přípojek, čističek odpadních vod, čerpacích a tlakových stanic.

7Staník Pavel

Firma zaměřená na vodoinstalatérské, topenářské práce, teplovodní podlahové vytápění a montáže interiéru na klíč.

8Kuhejda Filip- Instalatérství

Jsme firma provozující instalatérství na bázi rodinného podnikání a jsem generačním pokračovatelem její činnosti. Provádím vodo i plynoinstalatérské práce a práce topenářské, především pak montuji a servisuji kotle, solární systémy nebo tepelná čerpadla, dále instaluji a servisuji vytápění bytů…

9EB - ELEKTRO BARTOŠ, s.r.o.

Místecká 657, Frenštát pod…
Dnes už má zavřeno

Společnost nabízí vodoinstalační, plynoinstalační a topenářské práce a prodává veškerý materiál k tomu potřebný. Internetový prodej elektroinstalačních materiálů, elektrického vytápění, osvětlení a svítidel.

10Pazdera Josef

Kletné 36, Suchdol nad Odrou
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Josef Pazdera nabízí opravy i montáže rozvodů topení, vody, centrálních vysavačů a solárních systémů v bytech či rodinných domech. Realizuje také celkové rekonstrukce bytových jader.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Rozvody vody, vodoinstalace v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozvody vody, vodoinstalace najdete 37 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 33 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 11 firem v regionu Nový Jičín.