Rozvody vody, vodoinstalace – Uherské Hradiště

1–10 firem z 81 nalezených Filtry

1Roman Valášek - vodo-topo (Uherské Hradiště)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kollárova 558, Veselí nad Moravou Bezdlužná

Specializujeme se na kompletní řešení vytápění a vodoinstalací. Nabízíme také komplexní realizaci koupelen včetně dodávky zařizovacích předmětů. Naším hlavním působištěm je zejména město Veselí nad Moravou. Specializujeme se na rozvody odpadů, podlahové vytápění a tepelná čerpadla.

2Dokoupil Milan - Vodomil

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Babice 612, Babice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provádíme veškeré vodoinstalatérské a topenářské práce či drobné opravy, výměny a kompletní rekonstrukce. Dále se zaměřujeme na rozvody topení, vody i odpadů a kanalizací. Prodáváme umyvadla, vodovodní baterie, sprchy a koupelnový nábytek, radiátory, vany či bidety a další zboží. Provoz…

3ATRIUM THERM, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sokolovská 417, Uherské Hradiště…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na veškeré instalatérské, topenářské a plynařské práce. Provádíme návrhy a montáže rozvodů plynu, vody a vytápění včetně kotlů, topidel nebo solárů. Nabízíme záruční i pozáruční servis a opravy nebo zprovoznění tepelných zařízení. Zajišťujeme provoz kotelen a správu budov.

4Karlík Kamil - K-INSTALACE

4.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Podohradí 255, Nivnice Bezdlužná

Zaměřujeme se na kompletní dodávky a montáže rozvodů vody, kanalizace, ústředního i podlahového vytápění, domácí vodárny i tepelná čerpadla, solární systémy, kotle na plyn i tuhá paliva a biomasu. Provádíme projekty, revize a realizace plynových rozvodů a zařízení.

5Kozůbek Martin

Zaměřujeme se na vodoinstalace, topení, plyn a kanalizace. Provádíme rozvody vodovodu, realizace či rekonstrukce koupelen, připojení praček a myček, včetně podlahového vytápění, montáže a výměny kotlů, zapojení plynových spotřebičů a rozvodů kanalizace.

6PONTINAGAS s.r.o.

Provádíme vodoinstalační, topenářské a plynařské práce. Nabízíme montáže, opravy a revize plynových zařízení.

7Bičan David - instalatérství - topenářství

Provádíme výměny radiátorů a montáže podlahového topení včetně solárních systémů, centrálních vysavačů i rozvodů vody, odpadů a plynu i kotelen.

8VTP PELKA s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(49)
Velkomoravská 1164, Staré Město Bezdlužná

Naším oborem je nabídka vodoinstalatérských, topenářských a plynařských prací včetně montáží i servisu. Prodej instalačního materiálu a sanitární keramiky. V nabídce naleznete pozinkované, plastové, měděné trubky, radiátorové a termostatické ventily,a tvarovky pro rozvody vody a topení či jiné…

9Dirbák Josef - Instalatérství a topenářství

Svatováclavská 923, Uherské Hradiště
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Provádíme vodo instalační i topenářské práce včetně rekonstrukcí bytových jader a koupelen. Dodáváme i montujeme plynové spotřebiče a vybavení, provádíme opravy plynových spotřebičů.

10PLASTMONT BUREŠ, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(21)
Kostelanská 2010, Staré Město Bezdlužná

Specializujeme se na velkoobchod potrubí a rozvodné techniky. V sortimentu naleznete tvarovky, trubky, roury, spojky a ventily. Dodáváme kanalizaci, poklopy, mříže, šachty, septiky, odvodňovací a odpadní systémy jako drenáže, kameninu a PVC. Nabízíme armatury z korozivzdorné oceli.


Rozvody vody, vodoinstalace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Rozvody vody, vodoinstalace v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozvody vody, vodoinstalace najdete 81 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 73 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 24 firem v regionu Uherské Hradiště.