Rozvody vody, vodoinstalace – Kroměříž

1–10 firem z 21 nalezených Filtry

1Miroslav Dřímal

Instalatérské a topenářské práce, montáž kotlů, rozvody plynu, vody a topení, montáž kanalizace a jiné instalatérské práce. Dodávka veškerých zařizovacích předmětů.Cenová kalkulace a návrh provedení montáže zdarma.

2Vlastimil Kabelka - instalatérství (elektřina, vodo, topo, plyn)

Montáž, revize a opravy elektroinstalace, hromosvodů, elektrických zařízení. Poskytování služeb v oblasti vodoinstalatérství a topenářství. Realizace plynoinstalací, nových rozvodů, revizí a oprav. Zpracování projektové dokumentace. Nejen v Kroměříži ale také v celém Zlínském kraji.

3Ing. Jan Nohava - revize plynů

Rychle, spolehlivě a za skvělou cenu revize plynových rozvodů a spotřebičů všech kategorií a velikostí, tlakových nádob, parních a horkovodních kotlů. Školení obsluh kotelen.

4Pavel Chmela

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Moravská 2725, Kroměříž Bezdlužná

Nabízím instalatérské, topenářské a plynařské práce. Provádím rekonstrukce koupelen, kuchyní, sociálního zařízení a stoupaček. Montuji kotle, plynové spotřebiče, solární zařízení i podlahové vytápění. Poskytuji kamerovou inspekci potrubí.

5Install, spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(10)
Sušilova 183, Bystřice pod… Bezdlužná

Zabýváme se vodo topo plyn. Nabízíme také kominické služby. Měříme spotřebu energií. Provádíme také kontrolu kotlů na tuhé paliva. Zajišťujeme také havarijní službu v topné sezóně.

6Zapletal Petr - MONTÁŽ-VODA,TOPENÍ,PLYN

Vodoinstalace ve všech typech objektů rozvodů vody, kov, plast, měď . Topení a topenářské rozvody , podlahové vytápění , plynařské a rozvody plynu. Dodávka, prodej, montáž, instalace plynového zařízení a spotřebičů, např. ohřívače (karmy) , kotle , sporáky .

7Lubomír Šrubař

Instalatérské služby včetně dodávek, servisu a údržby, nové rozvody v rodinných domech, průmyslových halách a bytech.

8Zdeněk Zaoral - topenářské práce

Vodoinstalatérské a topenářské práce včetně dodávky materiálu.

9Roman Ježek

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Počenice-Tetětice 65, Počenice-Tetětice Bezdlužná

Vodoinstalatérské a topenářské práce.

10Vlastislav Vrubl

Služby pro oblasti vodoinstalatérství, topenářství a plynoinstalatérství.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Kroměříž


Rozvody vody, vodoinstalace v lokalitě Kroměříž – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozvody vody, vodoinstalace najdete 21 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 19 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Kroměříž.