Rozvody vody, vodoinstalace – Šumperk

1–10 firem z 58 nalezených Filtry

1Vodník Promat s.r.o.3 pobočky

Masarykovo náměstí…, Zábřeh
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Naše firma provádí vrty, vrtané studny a dodávku osazení vrtu a napojení na domovní rozvod. Nabízíme velký výběr ponorných čerpadel a příslušenství - tlakové nádoby, spínače, armatury. Mezi naše služby patří vyhledání pramenů spodních vod, čištění studní kopaných, čištění zanesených vrtů…

2Hájek - Kozlanský HAK s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Oborník 2108/31c, Zábřeh
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Hledáte instalatéry a topenáře ze Zábřehu či Šumperka? Pak se obraťte na Hájek - Kozlanský HAK s.r.o. ze Zábřehu na Moravě. Nechceme žádné peníze předem. Provádíme kompletní topenářské, vodoinstalační a plynoinstalační práce převážně v Olomouckém kraji v okolí Zábřehu, Šumperka, Mohelnice, Moravské…

3Stavební vodohospodářská, s.r.o. (Šumperk)3 pobočky

Olomoucká 139/4, Moravská Třebová
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Společnost Stavební vodohospodářská, s.r.o. se věnuje výstavbě vodovodů či kanalizací, elektrických rozvodů či rekonstrukci kanalizačních a vodovodních přípojek. Rovněž se zabýváme opravami a údržbou osobních i nákladních vozidel, i stavebních strojů a techniky.

4Hloch s.r.o.

Nabízíme prodej a realizace koupelen a vybavení.

5Moťka Milan- VODA-TOPENÍ-PLYN

Nabízím práce v oboru voda, topení, plyn.

6Cikrýt Luděk

Instalatérské a topenářské práce, montáž kotlů, rozvody plynu, vody a topení, montáž kanalizace a jiné instalatérské práce. Dodávka veškerých zařizovacích předmětů.Cenová kalkulace a návrh provedení montáže zdarma.

7FIS Instalace s.r.o.

Vodní 250/25, Mohelnice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Firma byla založena v roce 1993 jako stavební sdružení s cílem co nejlépe řešit problémy vyplývající z požadavků zákazníků v oblasti vytápění, vodoinstalace a plynoinstalace. V roce 2001 se z fyzické osoby přetransformovala na společnost FIS Pjajko s.r.o. a v roce 2014 po úspěšném 20ti letém…

8PLAST PRODUKT, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Žerotínova 1798/60, Šumperk
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Výroba atypických plastových produktů a zařízení. Dodáváme samonosné celoplastové zásobníky, jímky a nádrže, odsávací potrubí, násypky.

9VS SYSTEMY s.r.o.

Společnost zaměřená na výstavbu chodníků, komunikací a inženýrských sítí. Dále také dodává materiál pro výstavbu a rekonstrukci vodovodních a kanaližačních řádů a přípojek a materiál pro výstavbu a rekonstrukci plynovodních řádů a přípojek. K dalším činnostem patří zprostředkovatelská činnost.

10GASOKOV společnost s ručením omezeným (s.r.o.)

nám. Tyrše a…, Mohelnice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Voda, topení, plyn - provádíme revize, servis, prodej. Nabízíme instalatérské práce.


Rozvody vody, vodoinstalace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Rozvody vody, vodoinstalace v lokalitě Šumperk – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rozvody vody, vodoinstalace najdete 58 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 52 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 17 firem v regionu Šumperk.