Rekonstrukce, přestavby – Nový Jičín

1–10 firem z 78 nalezených Filtry

1Stavební práce KOVAŘÍK s.r.o.

Stavební firma nabízí rekonstrukce, demoliční práce, sádrokartonářské práce a obkladačské práce.

2Vilém Skřídlovský- VILY STAV - stavební práce

Stavební firma nabízí zateplování, revitalizace, rekonstrukce domů, bytů a koupelen,zednické a drobné práce, montáže, demontáže, plovoucí podlahy, pokládku koberců a lin, natěračské práce a malířské práce, kamínkvové koberce.

3Vodo - Topo - Plyn - Křístek Luděk

Firma se zaměřuje na rozvody vody a kanalizace, montáže topení, podlahového topení, rekonstrukce koupelen, rozvody plynu, montáže kotlů.

4Orava Petr - stavitelství, železářství

3.9
★★★★★
★★★★★
(19)
tř. Osvobození 930…, Odry
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma zaměřená na rekonstrukce staveb, stavby rodinných domů, průmyslových staveb, rekonstrukce historických staveb. Firma dále prodává ruční a elektrické nářadí, pily, spojovací materiál, kleště, šroubováky.

5Kramoliš Zdeněk - Rekonstrukce KRAMOLIŠ

Tato firma nabízí rekonstrukce domů bytu a bytových jader včetně úklidu. Kuchyně na míru, elektrospotřebiče. Montáž plastových oken, dveří, renovace podlah, pokládka nových plovoucích, koberců, linoleí.

6NOSTA, s.r.o.

Stavební firma se zaměřuje na realizace, rekonstrukce a údržbu občanských, bytových a průmyslových staveb, parkovišť a komunikací. K dalším činnostem patří zemní práce, klempířské práce a pokrývačské práce.

7Šperlich Pavel

Pavel Šperlich provádí rekonstrukce bytů, bytových jader, koupelen, rodinných domů. Nabízí také malířské služby.

8Chrástek Radim

Fulnek 28, Fulnek Bezdlužná

Firma se zaměřuje na rozpočtování stavebních prací, zednické, řemeslné práce, novostavby pasivních domů, rekonstrukce, opravy a údržby budov, sádrokartony, chodníky, obklady, dlažby, malby, nátěry a údržbu zeleně.

9Novojická stavební společnost, spol. s r. o.

K Nemocnici 21, Nový Jičín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost zaměřená na realizaci průmyslových staveb, inženýrských sítí, rekonstrukce a opravy stávajících objektů a památkově chráněných objektů, dodávku projektové dokumentace, zajištění technologie, vybavení interiérů, úpravy terénu.

10Bau-servis company, s.r.o.

Provozujeme stavební firmu. Provádíme výstavbu rodinných domů, ošetřování fasád proti sprejerům na bázi nanotechnologie, rekonstrukce bytů a bytových jader i půdní vestavby. Zateplování domů a opravy fasád, montáž euro oken, dveří, terénní a drenážní práce, obklady, dlažby, chodníky apod.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Nový Jičín


Rekonstrukce, přestavby v lokalitě Nový Jičín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rekonstrukce, přestavby najdete 78 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 70 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 23 firem v regionu Nový Jičín.