Rekonstrukce, přestavby – Karviná

Přestěhovali jste se do starého domu a nelíbí se vám interiér, který je zastaralý? Máte možnost celé jádro domu zmodernizovat a přestavět k obrazu svému. Přehled firem nabízejících rekonstrukce v lokalitě Karviná.

1–10 firem z 179 nalezených Filtry

1Hanusek Josef - klempířství a pokrývačství Bohumín

1. máje 737, Bohumín
Dnes už má zavřeno

Firma poskytuje klempířské, tesařské, pokrývačské práce, opravy střech, oplechování, montáže střešních oken a pokládky střešních krytin.

2Pustovka Martin - MAZDEX

Ostravská 1265, Orlová-Poruba
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma nabízí rekonstrukce vody a kanalizace v domech a bytových jádrech, montáže a výměny kotlů, rekonstrukce plynového potrubí a připojení spotřebičů. Dále dodávky samopřikládacích kotlů a jejich montáže.

3VILIKUS s.r.o.

Jarní 99, Orlová
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stavební firma zaměřená na projektovou dokumentaci, statické posudky, správní řízení, sanace a statické zajištění budov systémem Kompakt, zateplení obvodového pláště, výměny oken a dveří, rekonstrukce střešního pláště, zateplení, rozšíření lodžií, hydroizolační systémy ploch střech.

4HAOSPOL s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(8)
U Hřiště 775/12 , Havířov, Prostřední… Bezdlužná

Provádíme stavební činnosti v objektech občanské i bytové výstavby: revitalizace domů, rekonstrukce a zateplování objektů, novostavby. Zajišťujeme stavební dozor.

5Krejčiřík Martin- FAJN-BYDLENÍ.cz

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Studentská 1554/1 , Havířov, Podlesí Bezdlužná

Vyrábíme kuchyňské linky na míru, vestavěné skříně, atd. Provádíme rekonstrukce koupelen, bytů a rodinných domů.

6Rostislav Šimeček- ABC PROFESIONAL

U Mlékárny 1366/5, Český Těšín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma zaměřená na rekonstrukce a realizace koupelen, kuchyní, bytových jader a bytových prostor.

7Rychmont-stav s.r.o.

Vyhonkovec 224, Rychvald
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme služby v oblasti kovovýroby, zámečnictví a stavitelství. Realizujeme pokládku zámkové dlažby. Vyrábíme zábradlí pro balkony, terasy či schodiště. Nabízíme kompletní rekonstrukce bytových jader.

8TorStav s.r.o.

Stavíme rodinné domy na klíč, zajišťujeme kompletní realizaci stavby od návrhu až po kolaudaci. Provádíme rekonstrukce bytových jader a interiérů na klíč, demoliční, výkopové a inženýrské práce.

9Kufa Eduard

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jablunkovská 962, Český Těšín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, rekonstrukce, nové střechy.

10Šperlík Jiří

Masarykova třída 744, Orlová, Lutyně
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Provádím hydroizolace střech včetně zateplení. Provádím dále malířské a natěračské práce, podlahářské, zednické práce a rekonstrukce.


Rekonstrukce, přestavby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Rekonstrukce, přestavby v lokalitě Karviná – detailní popis

Rekonstrukcí se rozumí výrazná změna stavu prostoru (koupelny, kuchyně, bytového jádra, podkroví, balkonu, střechy nebo celého starého bytu či domu). Jedná se o přestavbu, která je spojená s modernizací nemovitosti. Před zahájením rekonstrukce je nutné získat stavební povolení nebo podat předem ohlášku.

Realizace rekonstrukcí

  • Rekonstrukce koupelny – rekonstrukci koupelny je dobré zadat firmě na klíč, a tím odpadnou veškeré starosti s realizací. Nejčastěji se rekonstruují koupelny v panelových bytech z umakartového jádra, jelikož bývají často nosiči plísní, jsou velmi neestetické, zastaralé a nefunkční. Přestavba začíná bouracími pracemi, novými rozvody, položením nové podlahy, obezdívkou vany, úpravou stoupaček, štukováním a končí vymalováním a usazením sanitárního vybavení.
  • Rekonstrukce kuchyně – před samotnou přestavbou je nutné mít jasnou představu o tom, jak by měla kuchyň vypadat, kde budou zásuvky, spotřebiče atd. Samotná rekonstrukce se také odvíjí od toho, zda je kuchyně v samostatném prostoru nebo propojená např. s obývacím pokojem. Podlaha se doporučuje volit taková, aby byla snadná na údržbu, např. PVC nebo dlažba.
  • Rekonstrukce balkonu – pomocí přestavby balkon lze nejen prodloužit, ale i rozšířit nebo nechat zasklít. Rekonstrukce začíná novou podlahou, kdy je potřeba vylít nový betonový povrch a zároveň podlahu před pokládkou krytiny zateplit. Balkony lze doplnit o rámové nebo bezrámové zasklení a osazení hliníkovým zábradlím.
  • Kompletní rekonstrukce bytuzačíná se zbouráním starého bytového jádra a následuje výstavba nových příček, vylití podlahy, štukování, nové rozvody elektřiny, vody a plynu. Dále je potřeba vybourat a namontovat nová okna a dveře, provést montáž okenních parapetů, sádrokartonových podhledů a následné vymalovat zdi. Poté je nutné položit novou plovoucí podlahu, instalovat kuchyňskou linku, spotřebiče, vodovodní baterie, odpady, sanitární vybavení, popř. klimatizace nebo jiné doplňky.