Rekonstrukce, přestavby – Přerov

1–10 firem z 96 nalezených Filtry

1FRODO LIPNÍK s.r.o.

Tyršova 978/35, Lipník nad Bečvou Bezdlužná Ověřená

Společnost FRODO LIPNÍK, s.r.o. poskytuje služby v oblasti pronájmu a montáží lešení, dále pak montáží a demontáží blokových a rastrových fasád či staveb a rekonstrukcí domů, bytů a nebo staveb ve výškách.

2Zapletal Karel

Zednické práce, práce s výrobky od firmy SCHLÜTER, kompletní rekonstrukce, vodoinstalace, elektroinstalace a podlahové topení.

3Koupelny-Tommi

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Velká Dlážka 527 , Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na rekonstrukce koupelen, bytových jader, bytů a rodinných domů. Zabýváme se výrobou a montáží kuchyní. Dále nabízíme prodej obkladů a dlažeb, interiérových dveří a podlah.

4Hřičišče Jaroslav - PROMAL

Osmek 477, Přerov Bezdlužná

Společnost PROMAL nabízí malířské, natěračské, podlahářské, obkladačké, truhlářské, stavební a zednické práce. Dále firma vyrábí kuchyňský či ložnicový nábytek, provádí rekonstrukce bytů aj.

5Němec Pavel - rekonstrukce

Komenského 840, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provádím rekonstrukce bytů, koupelen, podlah.

6Stavební Engineering Přerov s.r.o.

V současné době se naše firma zabývá stavební činností zaměřenou zejména na přípravu a realizaci zděných a montovaných pasivních rodinných domů a ocelových konstrukcí. Dále provádíme rekonstrukce bytů, domů a půdních vestaveb.

7Hranická stavební společnost s r.o.

Hranická stavební společnost, s.r.o. poskytuje služby v oblasti projekční a dodavatelské činnosti, rekonstrukcí a přestaveb, výstaveb rodinných domů, bytových a inženýrských staveb.

8Obnova komínů, spol. s r.o.

Firma Obnova komínů, spol. s r.o. poskytuje služby v oblasti stavby, rekonstrukce či revize komínů.

9MINIKUBES s.r.o.1 pobočka

MINIKUBES s.r.o., je firma zabývající se kompletní činností spojenou s vaším spokojeným bydlením. Zabýváme se stavební činností, kde proměňuje představy soukromých i veřejných investorů ve skutečnost od malých staveb až po velké projekty.

10SEZAKO PŘEROV s.r.o., Kojetínská2 pobočky

Kojetínská 888/48, Přerov
Dnes už má zavřeno

Hlavní činnost společnosti je výstavba technologických linek a opravy drtící, granulování a třídicí techniky, které zahrnují opravy strojů jako jsou kuželové a čelisťové drtiče, vibrační třídiče, dopravníky apod.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Rekonstrukce, přestavby v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rekonstrukce, přestavby najdete 96 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 86 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 29 firem v regionu Přerov.