Rekonstrukce, přestavby – Frýdek - Místek

Přestěhovali jste se do starého domu a nelíbí se vám interiér, který je zastaralý? Máte možnost celé jádro domu zmodernizovat a přestavět k obrazu svému. Přehled firem nabízejících rekonstrukce v lokalitě Frýdek - Místek.

1–10 firem z 167 nalezených Filtry

1FASS systém s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(2)
Potoční 1091, Frýdek-Místek Bezdlužná Ověřená

Patříme mezi střední stavební firmy, disponujeme velkou nabídkou stavebních prací. Provádíme výstavbu rodinných domů, rekonstrukce, bednění a izolace, zateplení domů a výstavbu rodinných domů na klíč. Naše stavební firma je zapsána v seznamu odborných dodavatelů v pragramu Zelená úsporám!

2Kolíbalová Zdeňka-Rosa-In

4.5
★★★★★
★★★★★
(12)
Pstruží 341, Frýdlant nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost nabízí malířské, zednické a sádrokartonářské práce. K dalším činnostem patří rekonstrukce a realizace interiérů.

3Ondrišík Peter- Instalatérství PETER

Firma nabízí topenářské, vodoinstalační, plynoinstalační práce a rekonstrukce koupelen a bytových jader.

4ZANAP Frýdek-Místek s. r. o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Místecká 859, Paskov Bezdlužná

Společnost se zaměřuje na výrobu ocelových konstrukcí a technologického zařízení, zámečnické, údržbářské práce a rekonstrukce v hutním, chemickém a papírenském průmyslu.

5Czudek Jiří - JURKOVO

Interiérové studio zaměřené na kuchyně a rekonstrukce bytových jader.

6Kovář Jan - stavební firma

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Těšínská 1115, Frýdek-Místek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kovář Jan - údržba bytového fondu - firma poskytuje opravy a údržby bytového fondu, rekonstrukce budov a rozvody vody, plynu a topení.

7H & R, domy a rekonstrukce s.r.o.

Společnost pronajímá trubkové a rámové lešení. Dále se zaměřujeme na stavební práce a rekonstrukce. Provádíme demolice, výkopové a podlahářské práce.

8VALMAK-STAV Frýdek s.r.o.

Stavební společnost zaměřená na rodinné domy na klíč, rekonstrukce, zateplování, revitalizace panelových domů, výstavbu inženýrských sítí, vodovodů a kanalizací.

9ZOWADA s.r.o.

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Plk. Velebnovského…, Jablunkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost zaměřená na rekonstrukce, sanace, stavby na klíč, stavby občanské vybavenosti a rekonstrukce panelových domů.

10CONSTRUCTUS s.r.o.

Raškovice 285, Raškovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost zaměřená na tesařství, pokrývačství, sanace, rekonstrukce historických objektů a dřevostavby.


Rekonstrukce, přestavby – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Frýdek - Místek


Rekonstrukce, přestavby v lokalitě Frýdek - Místek – detailní popis

Rekonstrukcí se rozumí výrazná změna stavu prostoru (koupelny, kuchyně, bytového jádra, podkroví, balkonu, střechy nebo celého starého bytu či domu). Jedná se o přestavbu, která je spojená s modernizací nemovitosti. Před zahájením rekonstrukce je nutné získat stavební povolení nebo podat předem ohlášku.

Realizace rekonstrukcí

  • Rekonstrukce koupelny – rekonstrukci koupelny je dobré zadat firmě na klíč, a tím odpadnou veškeré starosti s realizací. Nejčastěji se rekonstruují koupelny v panelových bytech z umakartového jádra, jelikož bývají často nosiči plísní, jsou velmi neestetické, zastaralé a nefunkční. Přestavba začíná bouracími pracemi, novými rozvody, položením nové podlahy, obezdívkou vany, úpravou stoupaček, štukováním a končí vymalováním a usazením sanitárního vybavení.
  • Rekonstrukce kuchyně – před samotnou přestavbou je nutné mít jasnou představu o tom, jak by měla kuchyň vypadat, kde budou zásuvky, spotřebiče atd. Samotná rekonstrukce se také odvíjí od toho, zda je kuchyně v samostatném prostoru nebo propojená např. s obývacím pokojem. Podlaha se doporučuje volit taková, aby byla snadná na údržbu, např. PVC nebo dlažba.
  • Rekonstrukce balkonu – pomocí přestavby balkon lze nejen prodloužit, ale i rozšířit nebo nechat zasklít. Rekonstrukce začíná novou podlahou, kdy je potřeba vylít nový betonový povrch a zároveň podlahu před pokládkou krytiny zateplit. Balkony lze doplnit o rámové nebo bezrámové zasklení a osazení hliníkovým zábradlím.
  • Kompletní rekonstrukce bytuzačíná se zbouráním starého bytového jádra a následuje výstavba nových příček, vylití podlahy, štukování, nové rozvody elektřiny, vody a plynu. Dále je potřeba vybourat a namontovat nová okna a dveře, provést montáž okenních parapetů, sádrokartonových podhledů a následné vymalovat zdi. Poté je nutné položit novou plovoucí podlahu, instalovat kuchyňskou linku, spotřebiče, vodovodní baterie, odpady, sanitární vybavení, popř. klimatizace nebo jiné doplňky.