Kadeřnictví a kosmetické salóny – Vsetín

Toužíte po novém střihu vlasů, změně barvy vlasů nebo se chystáte na nějakou společenskou událost a potřebujete vytvořit profesionální účes? V kadeřnictví se postarají o vše od střihu až po závěrečný styling. Přehled kadeřnictví v lokalitě Vsetín.

1–10 firem z 146 nalezených Filtry

1Václavíková Miroslava, Bc. - Centrum profesionální kosmetologie (pobočka Vsetín)1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
U Skláren 1306, Vsetín Bezdlužná

Odborná péče francouzskou kosmetikou Biologique Recherche. Provádíme tělový peeling a depilaci IPL či permanentní make - up a aplikace mezoterapie a kmenových buněk. Diagnostika i konzultace zdarma.

2Plesníková Věra

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nerudova 160, Rožnov pod Radhoštěm
Dnes už má zavřeno

Nabízím lymfodrenáže, rehabilitace, masáže, ruční lymfatické masáže, nehtové modeláže. Provozuji kadeřnictví. Prodej kosmetiky Tarani.

3Dvořák Martin- Studio zdraví, masáže Vsetín

4.7
★★★★★
★★★★★
(14)
MUDr. Antonína…, Zubří Bezdlužná

Nabízíme masáže a kosmetické služby.

4Kadeřnictví Zuzana Křenková

Kadeřnictví Zuzana Křenková, se sídlem Masarykovo náměstí 168, 756 61, Rožnov pod Radhoštěm, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Holičství, kadeřnictví Výroba, obchod a služby…

5Ivana Kopecká - Revolution Salon

Ivana Kopecká - Revolution Salon, se sídlem Křižná 41/14, 757 01, Valašské Meziříčí, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Holičství, kadeřnictví Výroba, obchod a služby neuvedené v…

6Studio zdraví a krásy - Eva Pilčíková

Smetanova 1007, Vsetín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Studio zdraví a krásy - Eva Pilčíková, se sídlem Smetanova 1007, 755 01, Vsetín, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

7Romana Pernicová

ThDr. Metoděje…, Zubří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Romana Pernicová, se sídlem ThDr. Metoděje Mičoly 46, 756 54, Zubří, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2000. Předmětem podnikání je: Holičství, kadeřnictví Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

8Kadeřnické studio Jana Fusková

Hlavní 79, Zubří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kadeřnické studio Jana Fusková, se sídlem Hlavní 79, 756 54, Zubří, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2000. Předmětem podnikání je: Holičství, kadeřnictví Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

9Věra Klímová

Věra Klímová, se sídlem Svazarmovská 1011, 756 61, Rožnov pod Radhoštěm, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2000. Předmětem podnikání je: Holičství, kadeřnictví Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

10Kadeřnictví Kateřina Černochová

Kadeřnictví Kateřina Černochová, se sídlem Čechova 2193, 756 61, Rožnov pod Radhoštěm, v okrese Vsetín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2000. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…


Kadeřnictví a kosmetické salóny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Vsetín


Kadeřnictví a kosmetické salóny v lokalitě Vsetín – detailní popis

Kadeřnictví nabízejí nespočet kadeřnických služeb. V dámském kadeřnictví nabízejí moderní střihy, barvení, melírování, prodlužování vlasů, styling, společenské, plesové a svatební účesy nebo masáž hlavy. Poskytují poradenství v péči o vlasy. Doporučí vám vhodné vlasové přípravky, které usnadní péči o váš typ vlasů. V rámci poradenství se zaměřují na diagnostiku problémů s vlasy a vlasovou pokožkou včetně návrhu vhodného řešení. Pánské kadeřnictví není jen o zkrácení vlasů nůžkami či strojkem, ale o kompletní péči, která zahrnuje moderní střih, barvení vlasů, masáž hlavy a styling. V dnešní době čím dál více mužů navštěvuje tzv. barber shopy, což jsou tradiční pánská holičství. V barber shopech se starají nejen o střih vlasů, ale i o střih a úpravu vousů. Pro děti, které potřebují ostříhat, je tu dětské kadeřnictví. Stříhají se v nich děti od prvních vlásků až po teenegeři. Pro větší děti nabízejí zajímavé a veselé účesy nebo třeba pletení copánků. 

Vhodné střihy pro různé typy vlasů

  • Rovné vlasy – vhodné je vlasy prostříhat a poskytnout jim tak vzdušnost a objem. K rovným vlasům se nehodí velmi krátké střihy. 
  • Vlnité vlasysluší jim jakýkoliv typ střihu i délky. Při stříhání je důležité dodržovat přirozený směr růstu vlasů.
  • Jemné vlasy – jsou velmi křehké, a proto je důležité je nezatěžovat. Vhodný je pro ně kratší střih.
  • Řídké vlasy – sluší jim především kratší střihy, u kterých lze vytvořit objem. Řídké vlasy budou vypadat objemněji i s ofinou nabo patkou.