Kadeřnictví a kosmetické salóny – Karviná

Toužíte po novém střihu vlasů, změně barvy vlasů nebo se chystáte na nějakou společenskou událost a potřebujete vytvořit profesionální účes? V kadeřnictví se postarají o vše od střihu až po závěrečný styling. Přehled kadeřnictví v lokalitě Karviná.

1–10 firem z 214 nalezených Filtry

1Masnicová Nataša- Salon Naty Havířov

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Hlavní třída 442/65, Havířov, Město
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Salon nabízí kosmetické, masážní a kadeřnické služby - manikúra, pedikúra, depilace, prodlužování řas.

2LifeDiet s.r.o. (pobočka Havířov)1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
Dlouhá třída 1612…, Havířov Bezdlužná

Nabízíme služby kadeřnického a kosmetické salonu a také nabízíme sestavení diet.

3Wojaczková Renáta

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Fryštátská 2059/55 , Karviná, Fryštát
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji kadeřnictví.

4Bártová Gabriela- Twiggy Salon

Provozujeme kosmetické a relaxační centrum. Provádíme lymfodrenáže, liposukce, masážní terapie, ošetření pleti ultrazvukovou pistolí, fotorejuvenace a bělení zubů.

5Galuszková Lenka

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Hlavní třída 442/65 , Havířov, Město

Provozuji kosmetické a nehtové studio. Nabízím nehtové modeláže, manikúru, masáže rukou, ošetřením přístrojem Belex, Smart Plus, ThermaLipo II, ultrazvukovou mlhu, prodlužování řas, barvení a klasický střih vlasů a jejich prodlužování či zaplétání dredů a copánků.

6Kubátová Michaela- kadeřnictví

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Masarykova třída…, Orlová Bezdlužná

Nabízíme služby kadeřnického salonu. Zhotovujeme střihy moderních účesů, barevnou typologii, barvení, barvení tón v tónu, melírování, americké melírování, kreativní střihy, společenské i extravagantní účesy.

7EM Lash & Brow

EM Lash & Brow, se sídlem Široká 582/4, 736 01, Havířov-Město, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2006. Předmětem podnikání je: Kosmetické služby Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

8Relaxační a kosmetické centrum Nová Slunečnice

Relaxační a kosmetické centrum Nová Slunečnice, se sídlem Na Fojtství 1509/16, 736 01, Havířov-Město, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2001. Více informací naleznete na našich webových stránkách. …

9Kadeřnictví GLAMOUR

Kadeřnictví GLAMOUR, se sídlem Karola Śliwky 49/8b, 733 01, Karviná-Fryštát, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2002. Předmětem podnikání je: Holičství, kadeřnictví Více informací naleznete na našich…

10Salon Kalina Krásna

Salon Kalina Krásna, se sídlem Školní 68/28, 736 01, Havířov-Šumbark, v okrese Karviná a v kraji Moravskoslezský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2002. Předmětem podnikání je: Holičství, kadeřnictví Více informací naleznete na našich webových…


Kadeřnictví a kosmetické salóny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Karviná


Kadeřnictví a kosmetické salóny v lokalitě Karviná – detailní popis

Kadeřnictví nabízejí nespočet kadeřnických služeb. V dámském kadeřnictví nabízejí moderní střihy, barvení, melírování, prodlužování vlasů, styling, společenské, plesové a svatební účesy nebo masáž hlavy. Poskytují poradenství v péči o vlasy. Doporučí vám vhodné vlasové přípravky, které usnadní péči o váš typ vlasů. V rámci poradenství se zaměřují na diagnostiku problémů s vlasy a vlasovou pokožkou včetně návrhu vhodného řešení. Pánské kadeřnictví není jen o zkrácení vlasů nůžkami či strojkem, ale o kompletní péči, která zahrnuje moderní střih, barvení vlasů, masáž hlavy a styling. V dnešní době čím dál více mužů navštěvuje tzv. barber shopy, což jsou tradiční pánská holičství. V barber shopech se starají nejen o střih vlasů, ale i o střih a úpravu vousů. Pro děti, které potřebují ostříhat, je tu dětské kadeřnictví. Stříhají se v nich děti od prvních vlásků až po teenegeři. Pro větší děti nabízejí zajímavé a veselé účesy nebo třeba pletení copánků. 

Vhodné střihy pro různé typy vlasů

  • Rovné vlasy – vhodné je vlasy prostříhat a poskytnout jim tak vzdušnost a objem. K rovným vlasům se nehodí velmi krátké střihy. 
  • Vlnité vlasysluší jim jakýkoliv typ střihu i délky. Při stříhání je důležité dodržovat přirozený směr růstu vlasů.
  • Jemné vlasy – jsou velmi křehké, a proto je důležité je nezatěžovat. Vhodný je pro ně kratší střih.
  • Řídké vlasy – sluší jim především kratší střihy, u kterých lze vytvořit objem. Řídké vlasy budou vypadat objemněji i s ofinou nabo patkou.