Kadeřnictví a kosmetické salóny – Blansko

1–10 firem z 49 nalezených Filtry

1Kadeřnické studio TWINS

Hybešova 2378/17, Boskovice
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Vlasové studio nabízí kadeřnické služby jako je například stříhání, mytí, foukání, barvení, melírování vlasů, retuši šedin, čištění pleti galvanickou žehličkou, vyrovnávání vlasů brazilským keratinem. V nabídce služeb je mimo jiné možné prodlužování vlasů a prodej vlasové kosmetiky.

2Pokorná Iveta

Provádíme kosmetické a masážní služby a chemický peeling a lifting obličeje a ultrazvukové čištění pleti i barvení řas a obočí a prodlužování řas a hubnoucí anticelulitidové zábaly a čokoládová masáž a lávové kameny i baňkování a klasické masáže a také relaxační.

3Gloserová Ivona

Provozujeme kosmetické studio a máme nabídku modeláže nehtů a manikúry a poradenství v kosmetice a provádíme odstranění pigmentových skvrn a akné a laserového ošetření.

4Fadrná Ilona

Nabízíme a provádíme kadeřnické služeby.

5Krejčí Cecília, Bc.

Provozujeme a nabízíme dámského a pánského kadeřnictví.

6Vymazalová Petra

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Šošůvka 49, Šošůvka

Máme nabídku a provozujeme kadeřnické služby.

7Herdinová Edita

Provádíme kosmetické a kadeřnické služby a ošetření problematické pleti a děláme také masáže obličeje a také nabízíme medové a klasické masáže a lymfodrenáže.

10Pokorná Zdeňka1 pobočka

Provádíme kosmetické služby a dále nabízíme lepení a trvalou řas a mezoterapii a depilace.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Blansko


Kadeřnictví a kosmetické salóny v lokalitě Blansko – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kadeřnictví a kosmetické salóny najdete 49 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 44 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 15 firem v regionu Blansko.