Kadeřnictví a kosmetické salóny – Šumperk

1–10 firem z 98 nalezených Filtry

1SVATEBNÍ SALON SEN s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Komenského 27/6 , Zábřeh
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Svatební salon Sen vznikl v roce 2010. Zabývá se půjčováním a prodejem šatů a doplňků. Vybírat si můžete ze sortimentu šatů svatebních, společenských, šatů do tanečních a společenských toalet v různých velikostech. Nabízíme také šaty pro družičky a chlapecké obleky. Vybírat můžete z velkého…

2Diňa Josef - Relaxační centrum Andělka

Vítejte na profilu penzionu Andělka v Hanušovicích. Najdete u nás luxusní apartmány, pohodu a relax. Proto věříme, že nás brzy navštívíte a že si pobyt u nás maximálně užijete. Na viděnou se těší celý tým Andělky.

3Bartošová Helena - Salon Iris

Provoz kadeřnického salonu. Dále nabízím nehtovou modeláž či manikúru a pedikúru. Provozní hodiny: lichý týden 12-17h, sudý týden 7-12h.

4Jiří Zaoral - vše pro vlasy

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Čsl. armády 2077/3, Šumperk
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Firma Jiří Zaoral byla založena v roce 1996. V současné době zajišťujeme distribuci kadeřnických potřeb, vlasové kosmetiky, technických pomůcek, vybavení kadeřnických salónů a kompletní servis včetně školení. Zásobujeme celou řadu řadu kadeřnických salónů v rámci Olomouckého, Moravskoslezského a…

5Marie Hrochová- Hotel Elegance2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(184)
Husitská 2635/2 , Šumperk Bezdlužná

Hotel ELEGANCE je nový jak už název napovídá komfortní a elegantní hotel v samotném centru Šumperka. Jen pár kroků od šumperského divadla, muzea, městského parku, náměstí s romantickými uličkami, restauracemi, kavárnami, hospůdkami a obchody lemujícími Hlavní třídu. Samotný hotel nabízí svým hostům…

6Pavelková Magda - Salon Woman´s Happy day

Hlavní třída 15/1 , Šumperk
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Salon Woman´s Happy day. Jsem stylistka řas a nehtová designérka s jedenáctiletou praxí, ráda dělám klientky ještě krásnějšími.

7Šmídová Marie - L´Oréal salon expert

U Brány 925/18, Mohelnice
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Působíme jako pánské, dámské a dětské kadeřnictví ve spolupráci se společností L´Oréal. Mezi naše služby patří diagnostika, poradenství a prodej. Dále prodlužování vlasů a společenské a svatební účesy, líčení (make-up).

8Vitulová Ivana- L´Oréal salon expert

U Brány 925/18, Mohelnice
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Působíme jako pánské, dámské a dětské kadeřnictví ve spolupráci se společností L´Oréal.

9Souralová Alena

Čajkovského 2084/6 , Šumperk
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízím kadeřnickéí práce.

10Poláková Zuzana

Dolní Libina 105, Libina
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Poskytuji služby kadeřnického salonu.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Šumperk


Kadeřnictví a kosmetické salóny v lokalitě Šumperk – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Kadeřnictví a kosmetické salóny najdete 98 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 88 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 29 firem v regionu Šumperk.