Kadeřnictví a kosmetické salóny – Prostějov

Toužíte po novém střihu vlasů, změně barvy vlasů nebo se chystáte na nějakou společenskou událost a potřebujete vytvořit profesionální účes? V kadeřnictví se postarají o vše od střihu až po závěrečný styling. Přehled kadeřnictví v lokalitě Prostějov.

1–10 firem z 196 nalezených Filtry

1Střední odborná škola Prostějov

3.1
★★★★★
★★★★★
(20)
nám. Edmunda…, Prostějov Bezdlužná

Škola soustřeďuje výuku v oblasti obchodu a služeb. Připravuje žáky v jedenácti atraktivních oborech, které mají širokou možnost uplatnění na trhu práce. Nabízíme obory: Výrobce kožedělného zboží, Cukrář, Číšník, servírka, Kuchař, Prodavač, Řezník, Čalouník - ukončení studia výučním listem.…

2Sikorová Martina - Rodinné centrum Hastrmánci

Nabídka anticelulitidových masáží a zábalů na tělo. Dále zajistíme služby kosmetického salonu, plavání kojenců, batolat a dětí do 10 let v bazénu s mořskou solí, plavání a programy pro těhotné, předporodní a porodní kurzy. Bazén je i vybaven perličkovou lavicí, protiproudem a podvodními chrliči.

3Padrnosová Jana - Salon DaVinci

Žižkovo nám. 133, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídky služeb kadeřnického, kosmetického, masážního, tetovacího či piercing salonu. Dále i nehtového studia a permanentního make-upu. Poskytování kadeřnických rekvalifikačních kurzů.

4Mikulková Michaela

4.7
★★★★★
★★★★★
(97)
nám. T. G. Masaryka…, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme dámské a pánské kadeřnické služby. Dále pracuji s kosmetikou Schwarzkopf Professional.

5Petrásková Edita1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(97)
nám. T. G. Masaryka…, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídky služeb dámského i pánského kadeřnictví.

6Oháňková Jitka - Hair Studio In

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Hradební 81/6, Prostějov Bezdlužná

Provádím prodlužování vlasů. Dále nabízím paruky a příčesy ke koupi i k zapůjčení.

7Synková Marta - kadeřnictví

Havlíčkova 164, Brodek u Prostějova
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji pánské a dámské kadeřnictví.

8Valoušková Simona - Studio Harmonie1 pobočka

Hliníky 4398/7a, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím kosmetické služby, péči o nehty, masážní služby, kosmetiku i masáže, jsem Vám plně k dispozici v nově vybaveném studiu Harmonie. Dále se zabývám ošetřením pleti, nově i ošetření ultrazvukovou špachtlí. Provádím masáže např. klasické, havajské, lávové kameny, používám masážní oleje v…

9Valoušková Simona - Salon charme (pobočka Prostějov)1 pobočka

Melantrichova 495/20, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme kosmetický salón. A to s nabídkou kosmetických a kadeřnických služeb, péče o nohy, masáží, modelací nehtů a manikúry.

10Salon Beauty - Prostějov

Plumlovská 4126, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Salon Beauty, se sídlem Plumlovská 4126, 796 04, Prostějov, v okrese Prostějov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2002. Předmětem podnikání je: Provozování solárií Kadeřnictví Více informací naleznete na našich webových…


Kadeřnictví a kosmetické salóny – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Kadeřnictví a kosmetické salóny v lokalitě Prostějov – detailní popis

Kadeřnictví nabízejí nespočet kadeřnických služeb. V dámském kadeřnictví nabízejí moderní střihy, barvení, melírování, prodlužování vlasů, styling, společenské, plesové a svatební účesy nebo masáž hlavy. Poskytují poradenství v péči o vlasy. Doporučí vám vhodné vlasové přípravky, které usnadní péči o váš typ vlasů. V rámci poradenství se zaměřují na diagnostiku problémů s vlasy a vlasovou pokožkou včetně návrhu vhodného řešení. Pánské kadeřnictví není jen o zkrácení vlasů nůžkami či strojkem, ale o kompletní péči, která zahrnuje moderní střih, barvení vlasů, masáž hlavy a styling. V dnešní době čím dál více mužů navštěvuje tzv. barber shopy, což jsou tradiční pánská holičství. V barber shopech se starají nejen o střih vlasů, ale i o střih a úpravu vousů. Pro děti, které potřebují ostříhat, je tu dětské kadeřnictví. Stříhají se v nich děti od prvních vlásků až po teenegeři. Pro větší děti nabízejí zajímavé a veselé účesy nebo třeba pletení copánků. 

Vhodné střihy pro různé typy vlasů

  • Rovné vlasy – vhodné je vlasy prostříhat a poskytnout jim tak vzdušnost a objem. K rovným vlasům se nehodí velmi krátké střihy. 
  • Vlnité vlasysluší jim jakýkoliv typ střihu i délky. Při stříhání je důležité dodržovat přirozený směr růstu vlasů.
  • Jemné vlasy – jsou velmi křehké, a proto je důležité je nezatěžovat. Vhodný je pro ně kratší střih.
  • Řídké vlasy – sluší jim především kratší střihy, u kterých lze vytvořit objem. Řídké vlasy budou vypadat objemněji i s ofinou nabo patkou.