Hlídání dětí – Zlín

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1KIKI klub, s.r.o.

Rašínova 467, Zlín Bezdlužná

Jsme nově otevřené rodinné dětské centrum ve Zlíně. Kapacita dětského centra je 12 dětí. Nabízíme krásné, moderní, nadstandartní prostředí, umístěné v samotném centru města. Dětem se budou věnovat kvalifikovaní pedagogové a zajišťovat jim program a aktivitu v průběhu celého dne.

2Kačka plus s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(21)
Hluboká 789, Zlín Bezdlužná

Nabízím službu hlídání dětí. Provoz od 6:30 - 18:00 hodin. Výuka angličtiny 2x týdně v ceně. Kdykoliv se můžete podívat prostřednictvím internetu co Vaše dítě právě teď dělá. Individuální přístup ke každému dítěti.

3Bibi-jane s.r.o

Jiráskova 577/60, Zlín
Dnes už má zavřeno

Naše soukromá mateřská školka Bibi - Jane je tu pro Vás a Vaše děti. Kapacita naší školičky je 17 dětí pro každodenní docházku. Potřebujete hlídání dětí i v sobotu nebo děti nemůžete vyzvednout? Zajistíme Vám chůvu na hlídání i domů nebo Vám děti přivezeme. Fungujeme i jako letní školička v…

4Věra Nováková

Věra Nováková, se sídlem Návrší 303, 760 01, Zlín-Jaroslavice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Zdroj:…

5DĚTSKÝ KOUTEK1 pobočka

DĚTSKÝ KOUTEK, se sídlem třída 3. května 1170, 763 02, Malenovice-Zlín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2004. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

6Mgr. Šťastný David - Agentura Šťastný dům1 pobočka

Služby pro Vaši domácnost - úklidové práce, mytí oken, žehlení, vaření, gruntování, hlídání dětí, péči o seniory, péči o dům, úklid po řemeslnících. Vyhledáme hospodyně a pečovatelky pro domácnosti na jednorázové nebo pravidelné služby.

9K2 Sportcentrum, s.r.o.

Sportovní centrum s nabídkou H.E.A.T. programu, Schwin cyclingem a Tae-Bo. Poskytujeme možnost hlídání dětí.

10Weiss Marcel1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(72)
Družstevní 90, Luhačovice

Hlídání dětí.


Hlídání dětí – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Hlídání dětí v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Hlídání dětí najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Zlín.