Hlídání dětí – Uherské Hradiště

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Hrabica Martin - Sluha doma

Panská 16, Kunovice Bezdlužná

Jsme pomocníkem běžným rodinám, maminkám a starším lidem. Šetříme Váš drahocenný čas. Díky sluhovi, který zajišťuje nákupy, dělá doprovod k lékaři či řidiče, stará se o děti, je Váš společník nebo uklízí a je dobrým pomocníkem v domácnosti.

2KORDA BRONISLAV

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Rudy Kubíčka 988, Uherské Hradiště…
Otevřeno od 8:00

Provádíme pravidelné i jednorázové úklidy pro firmy a domácnosti včetně strojního čištění koberců, parního čištění a mytí oken či úklidy společných prostor bytových domů. Půjčujeme stroje na čištění koberců a parní čističe. Hlídání dětí a doučovaní.

3TC Staré Město s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(9)
Salašská 2182, Staré Město Bezdlužná

Provoz sportovního klube s restaurací a studiem volného času. Nabízíme tenis, fit studio i individuálního trenéra, sálové lekce, badminton, floorbal, in-line brusle. Restaurace - a la carte a polední menu. Zajišťujeme hudební a divadelní představení. Dětský klub nabízí hlídání dětí, doučování a…

4Navrátilová Lenka - Kinderparty

Realizujeme dětské oslavy, zahradní party, večírky a společenské akce. Dále pronajímáme skákací hrady a mobilní dětské i kojící koutky. Nabízíme hlídání dětí do 6 let.

5TOP security s.r.o. (pobočka Uherské Hradiště)1 pobočka

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Prostřední 128, Uherské Hradiště Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti ochrany objektů, majetků či převozů peněz a cenin. Dále nabízíme detektivní služby, doprovody VIP osobám a kontrolujeme pracovní neschopnost. Poskytujeme statut náhradního plnění.


Hlídání dětí – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Hlídání dětí v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Hlídání dětí najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Uherské Hradiště.