Hlídání dětí – Brno - venkov

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Sáňka Jan

ADA BRNO je dynamicky se rozvíjející firma, působící v Brně a blízkém okolí. Hlavní činností firmy je zajištění kompletních služeb v pěti nosných oblastech, kterými jsou: Úklidové práce komerčních a nebytových prostor, Poskytování úklidových prací pro rodinu a domácnost, Asistenční služby pro…

2WIKYLAND s.r.o.

Svratecká 845, Modřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby zábavního centra WIKYLAND v Brně. Rodinné zábavní centrum. WIKYLAND, který se řadí k největším zábavním centrům na Moravě. Naše zábavní centrum je založeno zejména na pohybových aktivitách dětí od 3 do 15 let. Nabízíme obrovské množství dětských atrakcí, stejně tak jako bohatý…

3GroPo Kuřim s.r.o.

Zajišťujeme pravidelné i jednorázové úklidy bytů, nebytových prostor, kolaudační úklidy. Provádíme mytí oken, praní, žehlení, vedení domácnosti i hlídání dětí. Čistíme koberce i čalounění.

4JK PACK, s.r.o. (pobočka Střelice)1 pobočka

Poskytuujeme hlídání dětí v prostředí rodiny nebo i v přátelském prostředí rodinného domku a ten je v koncové zelené klidné části obce.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Brno - venkov


Hlídání dětí v lokalitě Brno - venkov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Hlídání dětí najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Brno - venkov.