Hlídání dětí – Zlínský kraj

V okrese Vsetín nebylo nic nalezeno. Podívejte se na firmy v kraji.
1–10 firem z 20 nalezených Filtry

1Hrabica Martin - Sluha doma

Panská 16, Kunovice Bezdlužná

Jsme pomocníkem běžným rodinám, maminkám a starším lidem. Šetříme Váš drahocenný čas. Díky sluhovi, který zajišťuje nákupy, dělá doprovod k lékaři či řidiče, stará se o děti, je Váš společník nebo uklízí a je dobrým pomocníkem v domácnosti.

2Baby club Kenny, s.r.o.6 poboček

3.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Štěchovice 1325/5, Kroměříž Bezdlužná

Organizování kurzů plavání a cvičení pro rodiče s dětmi. Pořádání zábavných akcí i besed a zajištění hlídání dětí.

3KIKI klub, s.r.o.

Rašínova 467, Zlín Bezdlužná

Jsme nově otevřené rodinné dětské centrum ve Zlíně. Kapacita dětského centra je 12 dětí. Nabízíme krásné, moderní, nadstandartní prostředí, umístěné v samotném centru města. Dětem se budou věnovat kvalifikovaní pedagogové a zajišťovat jim program a aktivitu v průběhu celého dne.

4Kačka plus s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(21)
Hluboká 789, Zlín Bezdlužná

Nabízím službu hlídání dětí. Provoz od 6:30 - 18:00 hodin. Výuka angličtiny 2x týdně v ceně. Kdykoliv se můžete podívat prostřednictvím internetu co Vaše dítě právě teď dělá. Individuální přístup ke každému dítěti.

5Bibi-jane s.r.o

Jiráskova 577/60, Zlín
Otevřeno do 18:00

Naše soukromá mateřská školka Bibi - Jane je tu pro Vás a Vaše děti. Kapacita naší školičky je 17 dětí pro každodenní docházku. Potřebujete hlídání dětí i v sobotu nebo děti nemůžete vyzvednout? Zajistíme Vám chůvu na hlídání i domů nebo Vám děti přivezeme. Fungujeme i jako letní školička v…

6Věra Nováková

Věra Nováková, se sídlem Návrší 303, 760 01, Zlín-Jaroslavice, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Zdroj:…

7DĚTSKÝ KOUTEK1 pobočka

DĚTSKÝ KOUTEK, se sídlem třída 3. května 1170, 763 02, Malenovice-Zlín, v okrese Zlín a v kraji Zlínský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2004. Zdroj: výpis z dat Registru Ares, CreditCheck.

9Vladimír Svoboda - Úklidové služby1 pobočka

Lhotka 40, Koryčany Bezdlužná

Úklid domácností a firem, mytí oken, čištění koberců a sedaček, hlídání dětí a údržba okolí domu.

10Bohumila Hýžová

Jednorázové i dlouhodobé hlídání dětí a péči o děti mladší 3 let, doprovod do školy a kroužků. Organizuji výlety v období prázdnin a hlídám v domácím prostředí.


Hlídání dětí – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Hlídání dětí v lokalitě Zlínský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Hlídání dětí najdete 20 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 18 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Zlínský kraj.