Hlídání dětí – Přerov

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Keramická mateřská školka - Máchova 14, Přerov

Máchova 2388/14, Přerov
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Mateřská škola se nachází v klidné části města Přerova v blízkosti městského parku Michalov. Základem pro dnešní výtvarné zaměření byly nejen úžasné tvořivé schopnosti a skvělé výtvarné cítění učitelek, ale především fakt, že výtvarnými prostředky se mohou děti vyjádřit ještě dříve, než se plně…

2SVP Invest s.r.o. (JUMBOO dětské centrum)

Blahoslavova 8, Přerov
Otevřeno od 9:00

V našem dětském centru Jumboo si děti mají možnost hrát v prostoru, který je navržen tak, aby měl pozitivní vliv na jejich vývoj. Rádi se o Vaše ratolesi postaráme, zatímco vy si můžete vychutnat kávu nebo si vyřídit pochůzky. Společně můžete navštívit nejrůznější kurzy nebo naši Osvěžovnu.

3SPORTOVNÍ CENTRUM MLÝN

Za Mlýnem 602/2, Přerov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

SPORTOVNÍ CENTRUM MLÝN.

4Blaťáková Šárka - Centrum hlídání a péče o děti

Nabízím péči o děti ve věku od 2 do 8 let. Hlídaní a výchovné i vzdělávací aktivity mohou probíhat v rodinném prostředí nebo v našem zařízení.

5DUHA Klub Rodinka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
tř. 17. listopadu…, Přerov
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná

Nabízíme organizaci aktivit pro maminky s dětmi - plavání, hlídaní dětí, rekvalifikace pro maminky.

6Juračková Mária

Zaměřujeme se na hlídání a výchovu dětí. Možnost vyzvednutí dětí, popř. jejich dovedení do školy, na zájmové kroužky a další. Pečujeme i o děti s hendikepem.

7Mateřské centrum Sluníčko

Mateřské centrum Sluníčko nabízí tvůrčí kurzy a hlídání pro matky s dětmi. Dále nabízí vzdělávací a poradenské aktivity.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Hlídání dětí v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Hlídání dětí najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Přerov.