Hlídání dětí – Přerov

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Keramická mateřská školka - Máchova 14, Přerov

Máchova 2388/14, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Mateřská škola se nachází v klidné části města Přerova v blízkosti městského parku Michalov. Základem pro dnešní výtvarné zaměření byly nejen úžasné tvořivé schopnosti a skvělé výtvarné cítění učitelek, ale především fakt, že výtvarnými prostředky se mohou děti vyjádřit ještě dříve, než se plně…

2SVP Invest s.r.o. (JUMBOO dětské centrum)

4.2
★★★★★
★★★★★
(42)
Blahoslavova 8, Přerov
Dnes už má zavřeno

V našem dětském centru Jumboo si děti mají možnost hrát v prostoru, který je navržen tak, aby měl pozitivní vliv na jejich vývoj. Rádi se o Vaše ratolesi postaráme, zatímco vy si můžete vychutnat kávu nebo si vyřídit pochůzky. Společně můžete navštívit nejrůznější kurzy nebo naši Osvěžovnu.

3AJORODINKA mateřská škola, o.p.s.

AJORODINKA mateřská škola, o.p.s., se sídlem Želatovská 2617/12, 750 02, Přerov I-Město, v okrese Přerov a v kraji Olomoucký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. O 1280, Krajský soud v Ostravě. Právní forma Obecně prospěšná společnost. Založení v roce 2014. Pracuje u nás 10 - 19…

4SPORTOVNÍ CENTRUM MLÝN

Za Mlýnem 602/2, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

SPORTOVNÍ CENTRUM MLÝN.

5Blaťáková Šárka - Centrum hlídání a péče o děti

Nabízím péči o děti ve věku od 2 do 8 let. Hlídaní a výchovné i vzdělávací aktivity mohou probíhat v rodinném prostředí nebo v našem zařízení.

6DUHA Klub Rodinka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
tř. 17. listopadu…, Přerov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme organizaci aktivit pro maminky s dětmi - plavání, hlídaní dětí, rekvalifikace pro maminky.

7Juračková Mária

Zaměřujeme se na hlídání a výchovu dětí. Možnost vyzvednutí dětí, popř. jejich dovedení do školy, na zájmové kroužky a další. Pečujeme i o děti s hendikepem.

8Mateřské centrum Sluníčko

Mateřské centrum Sluníčko nabízí tvůrčí kurzy a hlídání pro matky s dětmi. Dále nabízí vzdělávací a poradenské aktivity.


Hlídání dětí – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Přerov


Hlídání dětí v lokalitě Přerov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Hlídání dětí najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Přerov.