Hlídání dětí – Morava

Nemá vám kdo pohlídat děti a vy se potřebujete vrátit do práce, něco si zařídit nebo mít jen chvíli čas sama pro sebe? Pak využijte agenturu nabízející profesionální hlídání dětí. Přehled firem poskytujících hlídání dětí v lokalitě Morava.

1–10 firem z 148 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

Naše společnost se zabývá jednak úklidovou činností, a to od úklidu domácností, firem, čištění čalouněného nábytku a koberců až po čištění interiérů a exteriérů automobilů i autobusů. Dále také nabízíme služby v oblasti autoopravárenství. Zabýváme se opravami nákladních vozidel a strojů, likvidace…

Poslat poptávku ducom.cz 602 752 120

Bezpečnostní agentura celorepublikově zajišťující pracovníky ostrahy na postech obchodní detektiv, strážný, recepční, kameraman CCTV, převozy finanční hotovosti, pult centralizované ochrany (PCO), střežení vozidel, kamerové systémy, EZS i EPS.

Poslat poptávku avesplus.cz 548 212 196

ADA BRNO je dynamicky se rozvíjející firma, působící v Brně a blízkém okolí. Hlavní činností firmy je zajištění kompletních služeb v pěti nosných oblastech, kterými jsou: Úklidové práce komerčních a nebytových prostor, Poskytování úklidových prací pro rodinu a domácnost, Asistenční služby pro…

Poslat poptávku agenturabene.cz 737 631 445

Nabídka hlídání dětí, doučování, výuky cizích jazyků i hraní na hudební nástroje.

Poslat poptávku miniskolka-skritek.cz 774 443 077

Dům dětí a mládeže se již řadu let zabývá pořádáním kulturně sociálních akcí pro děti, mládež, ale i rodiče. Organizujeme dětské tábory, výtvarné, keramické, jazykové, taneční kroužky a hlídání dětí. Dále předškolní kurzy a kurzy pro dospělé, jako jsou hodiny jógy a taichi, angličtiny a…

Poslat poptávku okwu.cz 543 212 113

V naší miniškolce zabezpečujeme hlídaní dětí během celého roku, a to pravidelně i občasnou docházku. Hovoříme nekolika cizími jazyky. O Vaše děti se nejen postaráme, ale zároveň je i pobavíme v době, kdy máte povinnosti.

Poslat poptávku baby-parking.cz 728 569 790

Zajišťujeme profesionální hlídání dětí, doprovod dětí do školky i do zájmových kroužků, sportovní program a doučování dětí. Během hlídání je možnost konverzovat v angličtině, procvičit se v malování, nebo si třeba zacvičit. Samozřejmostí je i hlídání dětí u Vás doma (kdekoliv v Brně a okolí), i…

Poslat poptávku chuvickabrno.cz 777 696 393

Nabídka pobytů pro děti, hlídání dětí od 1 do 5 let školenými chůvami a pedagogy.

Poslat poptávku vesnenka.eu 728 652 335

Creative Kids je moderní a profesionální centrum pro předškolní výchovu. Pro Vaše děti je připraveno kvalitní pedagogické a cíleně pozitivní zázemí. Aktivity v mateřské školce Creative Kids podporují kreativitu, hravost a chuť objevovat. K růstu intelektuálních a tvůrčích schopností a rozvoji…

Poslat poptávku creativekids.cz 605 750 270

Poskytujeme služby pro doácnost a běžný i generální úklid a doprovod a hlídání dětí a dále rofesionální úklid za pomoc moderní techniky a účinných úklidových prostředků a děláme čištění čalounění a koberců a oken a žaluzií i radiátoru i jiného vybavení.

Poslat poptávku svatavad.cz 725 415 008

Hlídání dětí v lokalitě Morava – detailní popis

Agentury nabízející profesionální hlídání dětí poskytují své služby přímo v domácnostech rodin, kde hlídají děti všech věkových kategoriích už od novorozenců. Mezi služby, které agentury nabízejí, patří pravidelné i jednorázové hlídání dětí, hlídání dětí 24 hodin denně, tedy i přes noc, dlouhodobé hlídání dětí, hlídání dětí s komunikací v cizích jazycích, doprovod dětí do jeslí a školek, vyzvedávání dětí z jeslí a školek, doprovod dětí do zájmových kroužků, doučování dětí atd. 

Velmi vytíženým rodinám může pomoci s hlídání profesionální chůva, kterou je možné si najmout na zkrácený i na plný úvazek. Chůvy poskytují dětem veškerou péči, připravují jim stravu, vaří jim, zajišťují hygienu, hrajou si s nimi, komunikují s nimi, rozvíjejí jejich dovednosti, chodí s nimi ven atd. Podle domluvy mohou pracujícím a kojícím maminkám dítě přivést na kojení, vypomáhat v domácnosti s domácími pracemi nebo doprovázet rodinu na dovolenou.

Cena za hlídání dětí

Každá agentura poskytující hlídání dětí má svůj vlastní ceník. Některé agentury rozlišují, zda se jedná o pravidelné nebo nepravidelné hlídání. U nepravidelného hlídání je cena vyšší. Agentury si účtují i různé příplatky, např. příplatek za hlídání dalšího dítěte, hlídání o víkendech a svátcích, hlídání v cizím jazyce nebo za doučování. Pokud si chcete najmout chůvu přes agenturu na pravidelné každodenní hlídání, pak si agentura účtuje peníze za zprostředkování chůvy. Cena za zprostředkování chůvy se odvíjí od toho, zda si chcete najmout chůvu na zkrácený nebo na plný úvazek. Chůvě pak vyplácíte finanční odměnu sami. V případě, že nechcete využít agenturu, můžete si najít paní na hlídání na webových stránkách sdružujících lidi, kteří poskytují své služby v oblasti hlídání dětí. Tito lidé si částku za hlídání určují sami. Všeobecně se dá říct, že cena za hlídání dětí za hodinu přes agenturu a přímo oslovenou paní na hlídání je velmi podobná.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.