Restaurace – Prostějov

1–10 firem z 251 nalezených Filtry

1AGRO Prostějov, spol. s r.o.

Vrahovická 41, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Ověřená

Agro Prostějov nabídka stravovacích služeb pro zaměstnance i veřejnost. Dále i možnost využití rozvozu jídel. Stravování v závodních kuchyních.

2Střední odborná škola Prostějov

3.5
★★★★★
★★★★★
(3)
nám. Edmunda…, Prostějov Bezdlužná

Škola soustřeďuje výuku v oblasti obchodu a služeb. Připravuje žáky v jedenácti atraktivních oborech, které mají širokou možnost uplatnění na trhu práce. Nabízíme obory: Výrobce kožedělného zboží, Cukrář, Číšník, servírka, Kuchař, Prodavač, Řezník, Čalouník - ukončení studia výučním listem.…

3Richard Fagoš - Cukrářské zdobení

4.6
★★★★★
★★★★★
(23)
Hlavní 256, Čelechovice na Hané Bezdlužná

Výroba a distribuce cukrářských ozdob. Nabízí cukrářské potřeby, cukrářské ozdoby, modelovací, potahovací a marcipánové hmoty, potravinářské barvy prachové, gelové a barvy pro airbrush. Prodáváme také jedlé modelované postavičky, pomůcky na pečení.

4MAREK spedition s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Vyšehrad 246, Konice

Nabízíme služby v oblasti mezinárodní kamiónové dopravy. Specializujeme se na přepravu věšené konfekce, chlazených a mražených výrobků, sanitárního zboží, nadměrných nákladů a stěhování nábytku.

5ZŠ A MŠ Kostelec na Hané1 pobočka

Naše škola bývala selským stavením se dvěma okny a střechou krytou slaměnými došky. Ty se však musely často opravovat, protože větrem a deštěm rychle chátraly. V roce 1648 školní budova úplně shořela. Tehdejší farář dal postavit školu novou, ta však stála kostelecké občany 11 zlatých a 30 krejcarů.…

6U Císařské cesty

4.7
★★★★★
★★★★★
(2094)
Olomoucká 275, Držovice

Pivovar, restauraci a rodinný penzion s parkovištěm.

7ZŠ Plumlov

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Rudé armády 300, Plumlov Bezdlužná

Provozujeme školu pro 380 žáků s družinou a jídelnou. Pořádáme kulturní a společenské akce, sportovní turnaje, dny dětí, zájmové i literární kroužky.

8NÁRODNÍ DŮM Prostějov o.p.s.1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(398)
Vojáčkovo nám. 218, Prostějov
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zajistíme kompletní catering pro firemní či společenskou akci pro 40 až 400 lidí. V minulosti se zde natáčely některé záběry k seriálu Četnické humoresky (III.série). Dále zajistíme jídlo, pití, číšníky i nábytek. Uspořádáme rauty, bankety, večírky či zahradní párty s grilováním.

9KAJA s.r.o.3 pobočky

3.6
★★★★★
★★★★★
(36)
Vrahovická 711, Prostějov

Řetězec provozoven Dési představuje jedinečný mix tradiční české kuchyně s moderním zázemím a přístupem k rychlému občerstvení a studené kuchyni.

10DESI s.r.o.4 pobočky

3.6
★★★★★
★★★★★
(36)
Plumlovská 4126, Prostějov

Nabídka rychlého občerstvení.


Restaurace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Restaurace v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Restaurace najdete 251 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 226 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 75 firem v regionu Prostějov.