Restaurace – Olomouc

1–10 firem z 719 nalezených Filtry

1Restaurant u Macků s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(3)
Dvorského 92/32, Olomouc Bezdlužná Ověřená

Naše restaurace se nachází v srdci Svatého Kopečka nedaleko barokní baziliky. Nabízíme speciality české domácí kuchyně, vynikající polévky i bezmasá jídla. Restauraci lze pronajmout k pořádání oslav a hostin.

2Mateřská škola Olomouc, Rooseveltova1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Rooseveltova 109/101, Olomouc
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Mateřská škola Rooseveltova je MŠ rodinného typu, je dvoutřídní s celodenním provozem. Školka má pěknou velkou zahradu vybavenou průlezkami a pískovišti. Ihned u školky je lesopark, který využíváme při sportovních činnostech, pro hry dětí a při ekologické výchově během celého roku, ale také ke…

3Základní škola Milady Petřkové, Velký Týnec1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Příčná 326, Velký Týnec Bezdlužná

Provozujeme základní školu pro 450 žáků se školní jídelnou, školní družinou, se vzdělávacími programy a zájmovými kroužky pro děti.

4Základní škola Milady Petřkové (pobočka Velký Týnec, Zámecká)1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zámecká 32, Velký Týnec Bezdlužná

Provozujeme základní školu pro 450 žáků se školní jídelnou.

5Mateřská škola Olomouc, Lužická1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Lužická 101/7, Olomouc
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Mateřská škola Lužická je MŠ rodinného typu, je dvoutřídní s celodenním provozem. Školka má pěknou velkou zahradu vybavenou průlezkami a pískovišti. Ihned u školky je lesopark, který využíváme při sportovních činnostech, pro hry dětí a při ekologické výchově během celého roku, ale také ke společným…

6Mateřská škola a školní jídelna Kopretina Olomouc, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Koželužská 969/9, Olomouc
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provozujeme mateřskou školu, školní jídelnu a zařízení péče o děti do šesti let věku s možností pravidelné i nepravidelné docházky podle potřeb rodiny. Provozní doba školky je denně od 6:00 do 18:00 hod. – po celý rok bez ohledu na školní prázdniny. Individuální přístup pro rozvoj osobnosti dětí.

7Mateřská škola Uničov, Komenského5 poboček

Komenského 680, Uničov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Mateřská škola pro 393 dětí s jídelnou. Nabízíme hudební a počítačový kroužek, výuku anglického jazyka a pořádáme kulturní a společenské akce pro děti i jejich rodiče.

8Základní škola a Mateřská škola Štarnov 521 pobočka

Základní škola pro 40 žáků s družinou a jídelnou. Nabízíme výlety, besedy, tématické dny, zájmové kroužky, hudební kurzy a sportovní akce.

9Střední škola logistiky a chemie Olomouc

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
U Hradiska 157/29, Olomouc Bezdlužná

Provozujeme státní střední odbornou školu zajišťující výuku čtyřletých oborů aplikované chemie, provoz a ekonomika dopravy se zaměřením na zasílatelství, logistické a finanční služby. Studentům je k dispozici domov mládeže a jídelna. Nabízíme možnost pronájmu tělocvičen, tenisových kurtů,…

10Základní škola a Mateřská škola Dub nad Moravou, příspěvková organizace1 pobočka

Základní škola je od 1.1.2003 samostatným právním subjektem a její součástí je mateřská škola, školní družina a školní jídelna.


Restaurace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Olomouc


Restaurace v lokalitě Olomouc – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Restaurace najdete 719 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 647 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 216 firem v regionu Olomouc.