Restaurace – Zlín

1–10 firem z 491 nalezených Filtry

1Rybářská bašta Lípa s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Lípa 259, Želechovice nad…
Otevřeno do 22:00
Bezdlužná Ověřená

Rodinná restaurace vás zve k příjemnému posezení. Provozujeme rybí restauraci, můžete si zde vybrat ze široké nabídky rybích specialit, ale přijdou si zde na své i milovníci jídel z vepřového, či kuřecího masa. Sháníme kuchaře/kuchařku, více info na telefonu 603852517.

2Sanytrák s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(33)
Horní Lhota 191, Horní Lhota 191 Bezdlužná

Motorest, výroba hotových jídel, minutek, pořádání oslav. Velkoobchod, maloobchod, prodej, zpracování potravin. Výroba a distribuce uzenin a jiných masných výrobků. Denní rozvoz potravin.

3Chocolaterie Chapeau s.r.o.3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(246)
Palackého Nám. 373, Vizovice Bezdlužná

Naším oborem je provoz cukrárny a prodejny čokoládových specialit a pralinek. Nabízíme čokoládové figurky, lízátka, filigrány, kávu Ionia, koktejly, poháry i míchané nápoje. K dispozici je 24 míst k sezení, venkovní posezení či dětský koutek.

4ČOKOLÁDOVNA CARLETTI, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(9)
Razov 472, Vizovice Bezdlužná

Naším oborem je výroba čokoládových specialit, pralinek a čokoládových figurek. Pralinky jsou vyrobené z kvalitních surovin z Česka, Belgie a Itálie. Pro více informací navštivte naši webovou stránku.

5Restaurace U Johana s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(2116)
Vizovická 410, Zlín-Příluky Bezdlužná

Restaurace a penzion.

6EKOREGIONAL, s.r.o. - Lanáček

4.6
★★★★★
★★★★★
(914)
Manesova1916 , Otrokovice
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Dětské lanové centrum. Krásné místo pro trávení volných chvil s dětmi. Lanové centrum s 15 překážkami, pískoviště, průlezky, houpačka a skok z 13 metů (vhodné pro dospělé). Ping pong, trampolína. Bufet s občerstvením.

7NOVESTA SPORT s.r.o.

U Zimního stadionu…, Zlín
Otevřeno do 22:00

Víceúčelová Sportovní hala Euronics poskytuje občanům Zlína komplex služeb souvisejících se sportem a odpočinkem pro volný čas. Prostory haly jsou využívány jako sportovní hala, víceúčelová hala, koncertní sál a výstavní veletržní hala. Součástí zařízení je fitness centrum, masáže, sauna,…

8ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA SPYTIHNĚV, okres Zlín

Základní vzdělání pouze pro 1. stupeň. Také mateřskou školu, školní jídelnu a školní družinu. Školní družina je umístěna v budově ZŠ č. 216. Více informací na www stránkách.

10Základní škola Zlín, Komenského 78, příspěvková organizace

Komenského 78, Zlín Bezdlužná

Základní škola pro 480 žáků s družinou a jídelnou. K dispozici školení knihovna, možnost navštěvovat sportovní kroužky, keramický, angličtinu a další.


Restaurace – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Restaurace v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Restaurace najdete 491 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 442 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 147 firem v regionu Zlín.