Realitní kanceláře a nemovitosti – Zlín

1–10 firem z 257 nalezených Filtry

1M & M reality holding a. s. (pobočka Zlín)135 poboček

Prodej nemovitostí, koupě a pronájem nového domu, bytu, kanceláře či pozemku, právní a finanční poradenství v oblasti realit. Zájemci o nemovitosti v lokalitě Kroměříž a okolí mohou navštívit naši pobočku nebo kontaktovat našeho makléře.

2M & M reality holding a. s. (pobočka Otrokovice)135 poboček

Prodej nemovitostí, koupě a pronájem nového domu, bytu, kanceláře či pozemku, právní a finanční poradenství v oblasti realit. Zájemci o nemovitosti v lokalitě Kroměříž a okolí mohou navštívit naši pobočku nebo kontaktovat našeho makléře.

3Realitní kancelář STING, s.r.o. (pobočka Zlín)39 poboček

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí Míru 5469, Zlín Bezdlužná

Realitní kancelář poskytující širokou nabídku nemovitostí a realitních služeb, odkup nemovitostí do 48hod s garancí ceny či garance vrácení rezervačního poplatku pro kupující. Vlastní též uzavřený investiční fond.

4MEI Property Services, s.r.o. - MEI Office Centers56 poboček

Profesionální partner na realitním trhu s nabídkou portfolia se zastoupením ve všech krajských městech a dalších regionálních centrech, 500.000 m2 nebytových prostor - kanceláře, obchodní místa, sklady, technologické prostory, parking.

5Adámek Karel - Realitní kancelář LUHA

4.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Masarykova 655, Luhačovice Bezdlužná

Naše realitní kancelář je specializovaná výhradně na Luhačovice a okolí. Dále prodej a pronájem domů, bytů, pozemků a komerčních nemovitostí. Mimo jiné poskytujeme finanční a daňové poradenství, odhad nemovitosti, zajištění výkupu, převod členských práv a povinností družstevních bytů.

6Domky CZ v.o.s. (pobočka Zlín)14 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U zimního stadionu…, Zlín Bezdlužná

Zděné rodinné domy na klíč. Nabízíme tyto programy výstavby: levné rodinné domy, nízkoenergetické domy a stavbu domu svépomocí. Zajistíme financování rodinného domu.

7Radana Šímová - Reality Otrokovice

Realitní kancelář s tradicí od roku 1998 nabízí profesionální komplexní služby - prodej a pronájem domů, bytů, pozemků, chat, právní služby, ocenění nemovitostí, energetický štítek budovy, zajistí financování, vypracuje daňové přiznání.

8Mgr. Zdeněk Rumplík (pobočka Valašské Klobouky)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(27)
Masarykovo náměstí…, Valašské Klobouky Bezdlužná

Služby advokátní kanceláře v oblasti zejména práva občanského a obchodního. Specializujeme se na převody nemovitostí a vymáhání pohledávek, a to i on-line. Právní služby poskytujeme občanům, podnikatelům i firmám.

9GENICZECH - M, spol. s r.o.

Specializujeme se na obrábění na konvenčních strojích a povrchové úpravy materiálů. Vyrábíme strojírenské součásti na CNC strojích.Obchodní aktivity firmy jsou zaměřeny především na export výrobků do zemí západní Evropy. K největším odběratelům patří firmy z Německa a Holandska vyrábějící balící a…

10BYTY CZ s.r.o. - Dumrealit.cz12 poboček

Prodej a pronájem bytů, domů, chat, pozemků a nebytových prostor a veškerý servis s tímto spojený.


Realitní kanceláře a nemovitosti – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Zlín


Realitní kanceláře a nemovitosti v lokalitě Zlín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Realitní kanceláře a nemovitosti najdete 257 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 231 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 77 firem v regionu Zlín.