Realitní kanceláře a nemovitosti – Hodonín

1–10 firem z 46 nalezených Filtry

1Reality GAIA, spol. s r.o.4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Národní třída 267/16, Hodonín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Realitní kancelář Reality GAIA, spol. s r.o. - realitní služby, nemovitosti, domy, byty. Dále nabízíme dobrovolné dražby, developerskou činnost, restrukturalizace, revitalizace a likvidace firem, poradenskou činnost.

2MEI Office Centers (pobočka - Hodonín)56 poboček

Profesionální partner na realitním trhu. Nabízíme portfolio se zastoupením ve všech krajských městech a dalších regionálních centrech. V nabídce 500.000 m2 nebytových prostor - kanceláře, obchodní místa, sklady, technologické prostory, parking.

3Realitní kancelář STING, s.r.o. (pobočka Hodonín)39 poboček

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Národní třída 335/91, Hodonín Bezdlužná

Realitní kancelář poskytující širokou nabídku nemovitostí a realitních služeb. Poskytuje služby jako odkup nemovitostí do 48hod s garancí ceny či garance vrácení rezervačního poplatku pro kupující. Vlastní též uzavřený investiční fond.

4DevelopTEC Hodonín, s.r.o.

Naším oborem je pronájem komerčních, výrobních a administrativních prostor i skladů.

6ESKO-MAX s.r.o. (Hodonín)1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hlavní 43/30, Břeclav-Poštorná
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

V realitní kanceláři ESKO-MAX s.r.o. vám pomáháme zprostředkovaně prodat, koupit či pronajmout nemovitost. Zaměřujeme se na místní trh, který známe nejlépe - Břeclav a jižní Moravu. Samozřejmostí je vždy individuální přístup našich vstřícných a zkušených makléřů. Díky tomu vám poskytneme…

7Reality GAIA, spol. s r.o. - (pobočka Hodonín)4 pobočky

4.9
★★★★★
★★★★★
(9)
Jungmannova 24/32, Kyjov Bezdlužná

Realitní kancelář Reality GAIA, spol. s r.o. - realitní služby, nemovitosti, domy, byty. Dále nabízíme dobrovolné dražby, developerskou činnost, restrukturalizace, revitalizace a likvidace firem, poradenskou činnost.

8BLUE REALITY, s.r.o.

Zprostředkování koupi, prodeje či pronájmu bytů, domů, nebytových prostor a pozemků v Hodoníně a okolí. Nabízíme komplexní služby s rychlým a profesionálním přístupem.

9ERK Hodonín, s.r.o.

Prodej a pronájem bytů, domů, chat, pozemků a nebytových prostor a komplexní servis s tímto spojený (právní a realitní poradenství, vypracování smluv, notář, katastr nemovitostí, tržní odhad a znalecký posudek).

10Reality KOMPAS, s.r.o.

Kompletní zprostředkování prodeje, pronájmu a převodu nemovitostí v oblasti Jihomoravského kraje, především okres Hodonín a Břeclav. Finanční poradenství, právní servis prostřednictvím advokátní kanceláře, odhady nemovitostí, řešení exekucí.


Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Hodonín


Realitní kanceláře a nemovitosti v lokalitě Hodonín – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Realitní kanceláře a nemovitosti najdete 46 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 41 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 14 firem v regionu Hodonín.