Realitní kanceláře a nemovitosti – Uherské Hradiště

1–10 firem z 157 nalezených Filtry

1M & M reality holding a. s. (pobočka Uherské Hradiště)135 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tyršovo náměstí 429, Uherské Hradiště Bezdlužná

Prodej nemovitostí, koupě a pronájem nového domu, bytu, kanceláře či pozemku, právní a finanční poradenství v oblasti realit. Zájemci o nemovitosti v lokalitě Kroměříž a okolí mohou navštívit naši pobočku nebo kontaktovat našeho makléře.

2MEI Property Services, s.r.o. (pobočka Uherské Hradiště)56 poboček

Profesionální partner na realitním trhu s nabídkou portfolia se zastoupením ve všech krajských městech a dalších regionálních centrech, 500.000 m2 nebytových prostor - kanceláře, obchodní místa, sklady, technologické prostory, parking.

3REALITY MUZEJKA s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Růžová 1238, Uherské Hradiště Bezdlužná

Služby realitní kanceláře. Zprostředkováváme prodej, koupi a pronájem nemovitostí, zajišťujeme jejich financování a daňové poradenství. V naší nabídce naleznete rodinné domy a vily, obchodní prostory, pozemky, průmyslové areály, zemědělské usedlosti a další.

4REAL PREMIUM, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Tř. Maršála…, Uherské Hradiště Bezdlužná

Zprostředkování realitní činnosti - prodej a pronájem nemovitostí, bytů, domů, pozemků, chat a chalup, kanceláří, obchodů, skladů.

5Jiří Zlatník - finanční poradenství

Jako finanční a pojišťovací makléř mám dlouholeté zkušenosti a neustále sleduji trendy pojišťoven, spořitelen a bank. Na nezávazné schůzce s klientem provedu finanční analýzu a navrhnu poté optimální řešení. Finanční poradenství v oblasti pojištění, spoření, investice, spořicí účty, dětské účty,…

6Realitní kancelář STING, s.r.o. (pobočka Uherské Hradiště)39 poboček

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Hradební 1306, Uherské Hradiště Bezdlužná

Realitní kancelář poskytující širokou nabídku nemovitostí a realitních služeb. Poskytuje služby jako odkup nemovitostí do 48hod s garancí ceny či garance vrácení rezervačního poplatku pro kupující. Vlastní též uzavřený investiční fond.

7NEXT REALITY GROUP a.s. (pobočka Uherské Hradiště)54 poboček

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Protzkarova 51, Uherské Hradiště Bezdlužná

Realitní služby v rámci celé ČR, prodej Vaší nemovitosti, zajistíme kvalitní právní a finanční servis. Vykupujeme nemovitosti, bezúročně vyplácíme dluhy a exekuce. Prodávajícím poskytujeme finanční zálohy předem.

8Barát Jiří - UB reality1 pobočka

Moravská 83, Uherský Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Realitní služby s nabídkou prodeje a pronájmu všech nemovitostí.

9EFEKT realitní, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(4)
Havlíčkova 2, Uherské Hradiště

Služby spojené s prodejem a pronájmem nemovitostí. Zajišťujeme rychlý servis prostřednictvím smluvních právníků. Díky spolupráci s odborníky z řad finančních expertů vyřídíme optimální financování nemovitostí dle vašich potřeb. Poskytujeme bytový servis. Geodetické služby,stěhování,úprava podlah v…

10REALITAS, s.r.o. (pobočka Uherské Hradiště)1 pobočka

Realitní činnost, poradenství, vedení účetnictví a pořádání dobrovolných veřejných dražeb.


Realitní kanceláře a nemovitosti – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Uherské Hradiště


Realitní kanceláře a nemovitosti v lokalitě Uherské Hradiště – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Realitní kanceláře a nemovitosti najdete 157 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 141 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 47 firem v regionu Uherské Hradiště.