Realitní kanceláře a nemovitosti – Prostějov

1–10 firem z 96 nalezených Filtry

1Realitní kancelář Reality IQ a.s. (pobočka Prostějov)39 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Plumlovská 655/68, Prostějov Bezdlužná

Realitní kancelář se zabývá zprostředkováním prodeje a pronájmem všech druhů nemovitostí. Dále i klientům poskytujeme kompletní nabídku realitních služeb včetně právního a finančního poradenství.

2Jorníček Jaroslav

Nabízíme služby realitního makléře. Dále zprostředkováváme pronájem a prodej bytů, rodinných domů, zemědělských usedlostí, pozemků a objektů k rekreaci. Poskytujeme i odbornou pomoc při získání hypoték a nabízíme poradenské služby.

3Realitní kancelář STING, s.r.o. (pobočka Prostějov)39 poboček

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Jiráskovo nám. 165/8, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Přední česká realitní kancelář poskytující širokou nabídku nemovitostí a realitních služeb. Dále poskytuje služby jako odkup nemovitostí do 48hod s garancí ceny či garance vrácení rezervačního poplatku pro kupující. Vlastní též uzavřený investiční fond.

4MEI Property Services, s.r.o. (pobočka Prostějov)56 poboček

Újezd 4012/10, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Jsme profesionální partner na realitním trhu. Dále i nabízíme portfolio se zastoupením ve všech krajských městech a dalších regionálních centrech. V nabídce 500.000 m2 nebytových prostor - kanceláře, obchodní místa, sklady, technologické prostory, parking.

5REALINVEST PROSTĚJOV s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kostelecká 263/16, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Služby realitní kanceláře a poradenská činnost v oblasti nemovitostí.

6CM reality, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(13)
Poděbradovo nám.…, Prostějov Bezdlužná

Realitní kancelář zprostředkovává prodej i pronájem nemovitostí - byty, rodinné domy, pozemky, chaty, chalupy a komerční prostory. Zajišťujeme v rámci provize smlouvy, odhady, hypotéky, katastrální úřad a inzerci. Dále znalecké posudky, hypotéky, právní poradenství.

7Remeš Luboslav, Ing. - Reality Pohoda

Kostelecká 417/5, Prostějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka kompletních služeb realitní kanceláře. Zprostředkováváme prodej i pronájem bytů, domů, chat, chalup, garáží, pozemků a komerčních prostor. Poskytneme právní i finanční poradenství a bezplatný servis u katastrálního úřadu a zajistíme pojištění nemovitostí.

8Císař Martin - znalec

Poskytuji služby soudního znalce v oboru ekonomiky, odhady cen nemovitostí, tržní odhady nemovitostí a pozemků.

9Dagmar Machačová

Dagmar Machačová, se sídlem sídl. Svobody 3556/57, 796 01, Prostějov, v okrese Prostějov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2002. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského…

10REALITY PRORADOST Renata Darmovzalová

REALITY PRORADOST Renata Darmovzalová, se sídlem Kobylničky 15, 798 05, Myslejovice, v okrese Prostějov a v kraji Olomoucký kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2004. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…


Realitní kanceláře a nemovitosti – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Prostějov


Realitní kanceláře a nemovitosti v lokalitě Prostějov – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Realitní kanceláře a nemovitosti najdete 96 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 86 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 29 firem v regionu Prostějov.