Realitní kanceláře a nemovitosti – Břeclav

1–10 firem z 86 nalezených Filtry

1ESKO-MAX s.r.o.1 pobočka

3.2
★★★★★
★★★★★
(17)
Hlavní 43/30, Břeclav-Poštorná
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na místní trh, který známe nejlépe, Břeclav a jižní Moravu. Nabízíme odhady nemovitostí, prodej a pronájem nemovitostí a poskytujeme další služby, jako třeba znalecké posudky. Samozřejmostí je vždy individuální přístup našich vstřícných a zkušených makléřů. Díky tomu vám…

2MEGARON REALITY

4.4
★★★★★
★★★★★
(19)
Lidická 1174/1, Břeclav

Realitní kancelář se zabývá prodeji, nákupy a pronájmy domů, bytů, komerčních prostor, pozemků a poradenskou činností v oboru. Zajišťujeme znalecké posudky, kompletní právní servis a finanční poradenství.

3M & M reality holding a. s. (pobočka Břeclav)135 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Smetanovo nábřeží…, Břeclav Bezdlužná

Nabízíme služby realitní kanceláře.

4Realitní kancelář STING, s.r.o. (pobočka Břeclav)39 poboček

2.5
★★★★★
★★★★★
(1)
J. Palacha 2921, Břeclav Bezdlužná

Přední česká realitní kancelář poskytující širokou nabídku nemovitostí a realitních služeb.

5RealTeam, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Sady 28. října 266…, Břeclav Bezdlužná

Prodej, převod a pronájem rodinných domů, pozemků, bytů, komerčních objektů a garáží. Provádění znaleckých posudků pro převod a tržní oceňování nemovitostí. Poskytujeme pomoc při řešení exekucí a hypotéčních zástav, zajistíme projektovou činnost, financování, stěhování, vymalování i vyklizení.

6BŘECLAVSKÁ REALITNÍ KANCELÁŘ,s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(38)
Kupkova 380/2, Břeclav

Poskytujeme komplexní služby v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí, bytů, domů, chat, chalup, pozemků a komerčních prostor. Specializujeme se na právní servis, finanční poradenství a oceňování nemovitostí. Prověřujeme majetkovou a finanční situaci kupujících firem. Zajišťujeme znalecké posudky.

7Realitní služby Břeclav

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Náměstí T. G.…, Břeclav

Realitní kancelář Realitní služby Břeclav vždy poskytne svým klientům odborné a kvalifikované služby spojené s prodejem, koupí i pronájmem nemovitosti. Zajišťujeme kompletní realitní, právní i finanční servis se zaměřením na byty, domy, nebytové a komerční prostory.

8Jeřábek David Getreal Břeclav

Zabýváme se kompletní činností realitní kanceláře. Zprostředkováváme tedy převody nemovitostí. Pracujeme ale tak, abyste nás mohli doporučovat a vraceli se k nám.

9Smolak David

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Náměstí T. G.…, Břeclav
Otevřeno od 8:00

Provozujeme realitní kancelář. Zajišťujeme kompletní realitní, právní i finanční servis se zaměřením na byty, domy, nebytové a komerční prostory, rekreační objekty, zahrady, stavební pozemky a další.

10REALITY PRORADOST Mgr. Stanislav Partila

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bratislavská 451/9, Podivín Bezdlužná

REALITY PRORADOST Mgr. Stanislav Partila, se sídlem Bratislavská 451/9, 691 45, Podivín, v okrese Břeclav a v kraji Jihomoravský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb v…


Realitní kanceláře a nemovitosti – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Břeclav


Realitní kanceláře a nemovitosti v lokalitě Břeclav – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Realitní kanceláře a nemovitosti najdete 86 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 77 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 26 firem v regionu Břeclav.