Rostliny, květiny a květinářství – Zlínský kraj

1–10 firem z 101 nalezených Filtry

1Zimčíková Jana - květiny

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Holešovská 355, Hulín
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provozujeme květinářství s nabídkou řezaných i pokojových květin. Připravujeme svatební floristiku, smuteční vazby a věnce. Dále nabízíme rozvoz květin po městě Hulín ZDARMA. Vybrat si můžete i s nepřeberného množství doplňkového sortimentu. Tvoříme adventní výzdoby, speciální přání…

2GARDEN Moravia s.r.o.1 pobočka

Východní 1352, Staré Město
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provoz zahradnictví s nabídkou sortimentu květin, stromků, sazenic a substrátů.

3Hrabalová Alena - ALMI

Boršice 89, Boršice
Otevřeno do 17:00

Nabídka prodeje zahradnických a vinařských potřeb včetně přípravků na ochranu rostlin. Prodáváme travní směsi, substráty, zeleninová a květinová osiva. Dále dodávka filtrací, sanitací, lahví a sudů, nerezových nádob a přírodních korků, syntetických zátek, šroubových uzávěrů a záklopek.

4Molková Pavlína- České tropy

4.8
★★★★★
★★★★★
(26)
Babice 558, Babice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme všechny odolné subtropické druhy rostlin pro exotickou zahradu, k bazénu, na terasu i do bytu. Pěstujeme a prodáváme mrazuvzdorné palmy i stromové juky, agave i banánovníky, bambusy, araukárie, trávovníky a další exotické rostliny.

5Janota Jan

4.7
★★★★★
★★★★★
(25)
Bílovice 419, Bílovice Bezdlužná

V našem zahradnictví vážeme květiny pro každou příležitost, smuteční kytice, smuteční věnce, slavnostní věnce, kytice a vazby. Připravíme vám kytice k narozeninám, promocím, svatební kytice a ke spoustě další příležitostí. V našem sortimentu najdete také květiny umělé a pokojové.

6TANO MAX s.r.o.

Velkoobchod a maloobchod s prodejem květin. V našich květinářstvích prodáváme kromě květin také dárkové předměty, vonné svíčky, keramiku, dekorační předměty a další.

7Koželuha Ladislav1 pobočka

U Dráhy 169, Zlín Bezdlužná

Naším oborem je velkoobchodní prodej řezaných i hrnkových květin a doplňků.

8Vyzinová Marcela, Ing.- DEKORSHOP-KVĚTINÁČE-TRUHLÍKY

Nabízíme designové květináče a stylové truhlíky ze sklolaminátu a laminátu. Specializujeme se na rozměrnější květináče a truhlíky vhodné do venkovního i vnitřního prostředí.

9Mrs. Caroline s.r.o. - květinářství

Rybářská 2481, Uherský Brod
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Nabízíme denně čerstvé řezané květiny. Naše floristiky Vám z nich vytvoří aranžmá k různým příležitostem. Kompletní servis pro svatby. Zakládáme si na čerstvosti, kvalitě a široké nabídce nabízených květin.

10Hrubošová Jarmila, Ing. - květinářství

4.9
★★★★★
★★★★★
(18)
Františkánská 170, Uherské Hradiště
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

Nabízíme prodej čerstvých řezaných květin. Dále v nabídce naleznete vazbu kytic pro všechny příležitosti, uvázání svatebních kytic dle přání a typu nevěsty a ženicha. Nabízíme také doplňkový sortiment (květináče, obaly, vázy, dárkové předměty, obrazy). Zajišťujeme i doručování květin.


Rostliny, květiny a květinářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách


Rostliny, květiny a květinářství v lokalitě Zlínský kraj – detailní popis

Na portálu Ekatalog.cz v oboru Rostliny, květiny a květinářství najdete 101 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 91 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 30 firem v regionu Zlínský kraj.