Květinářství – Znojmo

Sháníte dárek pro své blízké? Krásnou květinou nikdy nic nezkazíte. Navštivte květinářství a nechte si sestavit kytici podle vašich představ. Své blízké můžete i překvapit doručením květin na vybrané místo. Přehled květinářství v lokalitě Znojmo.

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1Věra Musilová

4.3
★★★★★
★★★★★
(49)
Horní náměstí 166/10, Znojmo
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provozujeme květinářství. Naší doménou jsou dárkové kytice a květinová aranžmá všech druhů k nejrůznějším příležitostem. Dále svatební floristika v celé své šíři.

2Skalníková Vladimíra- Květiny a Zahradnické potřeby

4.2
★★★★★
★★★★★
(3)
Tovární 886/14, Znojmo
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Potřebujete pro sebe či své blízké květinový nebo jiný vkusný dárek? Nabízíme květiny pro každou příležitost a rádi Vám pomůžeme vybrat vždy to nejlepší pro správný okamžik.

3H & M spol. s r.o. - Květinka Znojmo5 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(39)
Velká Michalská 14, Znojmo
Otevřeno do 17:30
Bezdlužná

S dlouholetou tradicí, již od roku 1990, vážeme výhradně z čerstvých květin, kterými jsme našimi dodavateli zásobeni každý den. Vážeme klasické i moderní kytice ke všem příležitostem. Na přání zákazníka také prodáváme květiny hrnkové, stejně tak je v našem sortimentu možné nalézt bohatou zásobu…

4Flamengo květiny s.r.o. (pobočka Znojmo)200 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Jarošova 1234/2, Znojmo
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej květin, dekorací i dárkového zboží.

5Flamengo květiny s.r.o. (pobočka Znojmo, Brněnská ul.)200 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Brněnská 2937/21, Znojmo
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej květin, dekorací i dárkového zboží.

6Flamengo květiny s.r.o. (pobočka Znojmo, Dukelských bojovníků)200 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Dukelských…, Znojmo
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej květin, dekorací i dárkového zboží.

7Flamengo květiny s.r.o. (pobočka Znojmo, Vídeňská třída)200 poboček

4.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Vídeňská třída 684…, Znojmo
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej květin, dekorací i dárkového zboží.

8Chladil Ivo- květinové studio

Květinové studio nabízí řezané květiny, svatební kytice, smuteční vazby, hrnkové rostliny, květináče a obaly na květináče.

9PRODEX, spol. s r.o. Květinový krám1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(7)
náměstí Míru 86, Hrušovany nad…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem květin a květinových výzdob. Součástí našich služeb je také rozvoz květin. Dle Vašeho přání Vám připravíme květinové vazby, hrnkové květiny, řezané květiny i jiné dárkové zboží.

10Květinářství u Chudějů, s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(69)
náměstí Míru 89, Hrušovany nad… Bezdlužná

Provozujeme květinářství. Nabízíme prodej osiva, květin, košů, smutečních kytic, zahradního nářadí. Specializujeme se na vše pro orchideje, jejich pěstování a následná péče. Zajišťujeme rozvoz květin.


Květinářství – další kategorie

Firmy v dalších lokalitách

Obce v lokalitě Znojmo


Květinářství v lokalitě Znojmo – detailní popis

Květinářství nabízejí širokou škálu rostlin – čerstvé řezané květiny, květinová aranžmá či pokojové rostliny. Pokud potřebujete nechat zhotovit květinovou vazbu na oslavu narozenin, promoce, svatbu či pohřeb, v květinářství vám zhotoví vazbu podle vašich představ. V květinářství kromě rostlin zakoupíte také květináče, přípravky pro rostliny, dárkové zboží a mnoho dalšího. 

Služby květinářství 

  • Prodej květin – květinářství je především specializované na prodej čerstvých květin. Nabízí různé druhy květin, jako jsou růže, tulipány, lilie, chryzantémy, orchideje a mnoho dalších. Zákazníci si mohou vybírat mezi jednotlivými květinami nebo si mohou nechat sestavit květinové aranžmá.
  • Květinová aranžmá – květinářství vytváří květinová aranžmá pro různé příležitosti. To může zahrnovat svatební kytice, stolní aranžmá pro oslavy, smuteční vazby a další. Květináři mají kreativní přístup a pomohou vám vybrat vhodné květiny a styl aranžmá.
  • Rozvoz květin – mnoho květinářství nabízí také službu doručení květin na určené místo. Toto je užitečné, pokud chcete poslat květiny jako dárek nebo je využít při speciálních událostech, jako jsou svatby, oslavy či pohřby. Květináři se postarají o balení a doručení květin na požadované místo.
  • Poradenství ohledně květin – zaměstnanci květinářství jsou odborníky na květiny a jejich péči. Mohou vám poskytnout odborné poradenství ohledně péče o květiny, výběru vhodných druhů květin pro různé příležitosti, kombinaci barev a aranžování. Pomohou vám vybrat ty správné květiny, které budou vyhovovat vašim potřebám a přáním.
  • Výzdoba veřejných prostor – některá květinářství spolupracují s městy a obcemi na výzdobě veřejných prostor, jako jsou parky, ulice nebo veřejné budovy. Vytvářejí a udržují květinové záhony a aranžmá, které přinášejí krásu a radost obyvatelům a návštěvníkům.